Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

upperLeedEl

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Καλησπερα, εκανα check in απο Αθηνα - Θεσσαλονικη αλλα ουτε διαβατηριο ουτε ταυτοτητα μου ζητησε.
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ονειρεμένο Ταξίδι
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Καλησπερα, εκανα check in απο Αθηνα - Θεσσαλονικη αλλα ουτε διαβατηριο ουτε ταυτοτητα μου ζητησε.
Για πτησεις εσωτερικου δεν χρειαζεται να δωσεις τετοιου ειδους στοιχεια!
 

Trifo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα! Έκανα κρατήση για Αθήνα-χανια αλλά έγραψα τα ονόματα στα ελληνικά.. Θα έχω πρόβλημα όταν γίνει το check in και βγει αυτόματα το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες πάνω στο εισιτήριο με διαφορετικά γράμματα απ'οτι είναι στην ταυτότητα ??
 

Rosseta_stoned

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει πρόβλημα ενα τα boarding pass εκτυπωμένα είναι ασπρόμαυρα
 

goumenissa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα, ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο θεμα με τη ryanair, προσπαθω να κανω check in,και ενω εχω κανει για μενα και το συζυγο δεν δεχεται για τα παιδια...στο check in γενικα οταν σου ζηταει ημερομηνια γεννησης εχει για 16 ετων και πανω....πρωτη φορα μου συμβαινει, εχω κανει πολλες φορες για ολη την οικογενεια...
 

bist3

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σας. Έκανα σήμερα online check in για πτήση από Φρανκφούρτη για Μιλάνο. Όλα καλά, κανένα πρόβλημα με το όνομα και τα στοιχεία διαβατηρίου. Το θέμα είναι ότι όταν έκανα το check in το site ήταν στα ελληνικά και το boarding pass έχει τώρα όλες τις πληροφορίες στα ελληνικά εκτός βέβαια από το όνομα μου και τους κωδικούς κράτησης και πτήσης. Οι υπόλοιπες πληροφορίες (προορισμός,χώρα προέλευσης κτλ) είναι στα ελληνικά. Θα έχω πρόβλημα? Μπορώ να ξαναδοκιμάσω ανάκτηση της κάρτας επιβίβασης βάζοντας το site στα αγγλικά?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom