Προσφορές lonely planet

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
To ebook για την Αυστραλία (έκδοση 11/15) μόνο με 5 ευρώ και μόνο μέχρι τα μεσάνυχτα της Τετάρτης 27/1/16. Βάλτε τον κωδικό CORKER στο checkout.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
2 for 1. Με τον κωδικό LOVETRAVEL αγοράζετε 2 βιβλία ή ebooks στην τιμή του ενός. Μέχρι τα μεσάνυχτα της Τρίτης 16/2.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Να ρωτήσω ...πως λειτουργεί το e-book; σου στέλνουν με mail κάποιον κωδικό;και σε πόσες συσκευές (tablet,smartphone) μπορείς να το χρησιμοποιήσεις;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να ρωτήσω ...πως λειτουργεί το e-book; σου στέλνουν με mail κάποιον κωδικό;και σε πόσες συσκευές (tablet,smartphone) μπορείς να το χρησιμοποιήσεις;
Σου στέλνουν με mail link από το οποίο μπορείς να κατεβάσεις 5 αντίγραφα. Αν θυμάμαι καλά αυτό το link είναι διαθέσιμο στην οθόνη και αμέσως μόλις ολοκληρωθεί η αγορά. Εγώ αγοράζω pdf και όπως καταλαβαινεις με απλό copy paste το έχω παντού. Νομίζω ότι το ίδιο θα ισχύει και για τα άλλα format.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Ψώνισα..London city guide....μου φαίνεται κάπως περίεργα..μάλλον μου λείπει η...όσφρηση.Θα το συνηθίσω!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
To -45% σε όλους τους οδηγούς παρατάθηκε ως απόψε. Αν ψωνίσει κάποιος ως 35 ευρω, δωρεάν τα μεταφορικά. Την τσίμπησα την προσφορά
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
To -45% σε όλους τους οδηγούς παρατάθηκε ως απόψε. Αν ψωνίσει κάποιος ως 35 ευρω, δωρεάν τα μεταφορικά. Την τσίμπησα την προσφορά
Ποιο -45%? Δε βαζεις και κανα λινκ για μας τους αομματους μην παει δωρον αδωρον το ποστ σου?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δυστυχως σημερα το πρωι βλεπω οτι προσφορα εληξε και ο οδηγοι ειναι στην κανονικη τιμη. Εχθες το βραδυ μια απλη επισκεψη στην ιστοσελιδα τους ηταν αρκετη για να δει κανεις οτι ηταν με εκπτωση 45%. Μακάρι να το ειχα δει νωρίτερα και να ειδοποιούσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom