The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
γεια σας!!!! ξερει κανεις να μου πει για βερολινο τις επομενες μερες τι ρουχα να παρω; λλει 11- 26 βαθμους αλλα δεν μου παει η καρδια για χειμωνιατικα; παπουτσια;;; οχι πεδιλο ετσι;
Πιο βολικά νομίζω θα είναι ένα ζευγάρι άνετα αθλητικά γιατί έχεις πολύ περπάτημα.Σίγουρα θα θες ένα μπουφανάκι η μιά ζακέτα,τουλάχιστον για βράδυ.
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
γεια σας!!!! ξερει κανεις να μου πει για βερολινο τις επομενες μερες τι ρουχα να παρω; λλει 11- 26 βαθμους αλλα δεν μου παει η καρδια για χειμωνιατικα; παπουτσια;;; οχι πεδιλο ετσι;
Σχετικο ειναι κι αυτο. Βλεπεις τι θερμοκρασιες θα εχει κι αποφασιζεις αναλογα. Εμενα π.χ. μπορει να μ αρεσει στους 10C να ειμαι με κοντομανικο και τον αλλο με χοντρη ζακετα..
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.048
Πάντως στη Δρέσδη πριν λίγες μέρες πραγματικά έβλεπες τα πάντα από ντυσίμο. Από σορτς και κοντομάνικο, μέχρι ζακέτες και μποτάκια...πάντως ένα αθλητικό σίγουρα χρειαζόταν λόγω βροχερού καιρού.Από εκεί και πέρα συμφωνώ είναι και πόσο "κρυουλιάρης" είναι κάποιος...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Α ναι! Σιγουρα! Θελει και κοντομανικο και ζακετες! Για παπουτσια πιο πολυ κολλαω και με βλεπω για πανινα να ειμαι μεσα....Δυστυχως αθλητικα δεν παιρνω (αν και περταταμε πολυ) γιατι το παμε σερι καθε φορα οποτε θελεις να πιεις και το ποτο σου το βραδυ καπου πιο καλα (και οχι να την πατησουμε οπως στο shard στο Λονδινο που φαγαμε πορτα... :p ) Απλα εδω Ελλαδα απο μποτακι απω σε πεδιλο κατευθειαν οποτε γι αυτο προβληματιζομαι....
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Από ότι διαβάζω σε κάτι site θα πληγούν αρκετά,
Διαβάζω και εγώ διάφορα. Περιμένω να δώ ποιά, από αυτά που γράφονται ισχύουν και ποιά είναι προπαγάνδα.

Σκεψου οτι ειναι σοφο ομως να επιδιωκει καποιος τη γωση.
Συμφωνώ με αυτό που γράφεις. Αλλά επί του θέματος, περί του τίτλου του βίντεο, επιμένω ότι δεν είναι σωστός. Αυτόν που δεν ξέρει Γεωγραφία, τον λες αγεωγράφητο. Δεν τον ειρωνεύεσαι για έλλειψη σοφίας.
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Οκ, ο τιτλος λαθος δεν ηταν αλλα απο τη στιγμη που σε εχεις μια σειρα για να περιγραψεις το βιντεο συμφωνω οτι πρεπει να αποδωσεις ακριβως το νοημα
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δε μου λετε, σεις που ξέρετε τα πολλά κι ο νού σας κατεβάζει... μπορώ να κουβαλήσω φρούτα στο αεροπλάνο; Όχι πάνω στο αεροπλάνο, στη βαλίτσα που θα δώκω στο γκισέ
Έχει τόσο νόστιμα φρούτα το Εκουαδόρ που είναι κρίμα μην μοιραστώ αυτή την εμπειρία με τους πατριώτες....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
εγω ειχα χαμπουργκερ :p
ξέρω ότι γενικά μπορείς να κουβαλήσεις φαγητά, κι εγώ το έχω κάνει, αλλά τα φρούτα είναι μία ιδιάζουσα περίπτωση, σε μερικές χώρες δεν αφήνουν(αν θυμαμαι καλά από Βραζιλία για Παραγουάη οδικώς μας είχαν βάλει να τα πετάξουμε) και ειδικά από το Εκουαδόρ ο έλεγχος είναι αυστηρορορότατος
γι αυτό ρώτησα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εγω ειχα χαμπουργκερ :p
Εγω καραμελες με liquirizia. Παθος αιωνιο.
ξέρω ότι γενικά μπορείς να κουβαλήσεις φαγητά, κι εγώ το έχω κάνει, αλλά τα φρούτα είναι μία ιδιάζουσα περίπτωση, σε μερικές χώρες δεν αφήνουν(αν θυμαμαι καλά από Βραζιλία για Παραγουάη οδικώς μας είχαν βάλει να τα πετάξουμε) και ειδικά από το Εκουαδόρ ο έλεγχος είναι αυστηρορορότατος
γι αυτό ρώτησα
Εννοειται οτι απαντησα για συνορα ΕΕ κ δη ελλαδος. Ελεγχος οπότε γινεται αφορα ζωικα προιοντα κ μονο για ευνοητους λογους. Εχω φερει φρουτα πολλες φορες. Και στα διηπειρωτικα αντιστροφως προς τα εξω γαι το ταξιδι. Και με τις καραμελες μου εννοειται.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Σορυ και παλι βρε παιδια αλλα εκανα τσεκ ιν με easy και δεν μου ζητησε πουθενα αριθμο ταυτοτητας. Εκτυπωσα το boarding pass και παλι δεν υπαρχει πουθενα ο αριθμος. Επρεπε να φαινεται καπου; Θυμαμαι λαθος;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.700
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom