Olympic Air Olympic Air

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Μήπως γνωρίζει κανείς πότε ξεκίνησε η χρέωση 20.00 ευρώ για κάθε αλλαγή εισιτηρίου; Θυμάμαι πολύ καλά ότι το καλοκαίρι του 2014 η πρώτη αλλαγή ήταν δωρεάν.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Μήπως γνωρίζει κανείς πότε ξεκίνησε η χρέωση 20.00 ευρώ για κάθε αλλαγή εισιτηρίου; Θυμάμαι πολύ καλά ότι το καλοκαίρι του 2014 η πρώτη αλλαγή ήταν δωρεάν.
χρεώνουν όταν η αλλαγή γίνει μέσω τηλεφωνικού κέντρου. Αν γίνει online δεν χρεώνουν.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδια καλησπερα.τελη Ιουλίου πηγα να παρε ΕΙσητηριο πήγαινε ελα αθηνα Σκιάθος στα 100 ευρω με Olympic air και πρωτου προλάβω να αγορασω την επόμενη έφτασε τα 180 ευρω!!!
Υπαρχει περίπτωση να ξαναπέσει ή να το αγορασω τωρα μην εξαντληθεί;τι λετε;
Ευχαριστω
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Παιδια καλησπερα.τελη Ιουλίου πηγα να παρε ΕΙσητηριο πήγαινε ελα αθηνα Σκιάθος στα 100 ευρω με Olympic air και πρωτου προλάβω να αγορασω την επόμενη έφτασε τα 180 ευρω!!!
Υπαρχει περίπτωση να ξαναπέσει ή να το αγορασω τωρα μην εξαντληθεί;τι λετε;
Ευχαριστω
 
D

Delmem38130

Guest
μάλιστα..
όταν εγινε η εξαγορά το 2014 δεν ήθελαν ούτε να τα βλέπουν τα atr.. προβλέπανε κοστοβόρα, την συντήρηση τους..
ελα όμως στους χαλεπούς καιρούς που ζουμε με την πανδημία, τα atr μαζί με τα dash-100 και τα q400 είναι αυτά που φέρνουν στάνταρ λεφτά με τις πτήσεις εσωτερικού..
είτε από τις επιδοτούμενες άγονες γραμμές, είτε με την εκμίσθωση των μικρών αεροσκαφών σαν ασθενοφόρα για την μεταφορά non covid περιστατικών..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.199
μάλιστα..
όταν εγινε η εξαγορά το 2014 δεν ήθελαν ούτε να τα βλέπουν τα atr.. προβλέπανε κοστοβόρα, την συντήρηση τους..
ελα όμως στους χαλεπούς καιρούς που ζουμε με την πανδημία, τα atr μαζί με τα dash-100 και τα q400 είναι αυτά που φέρνουν στάνταρ λεφτά με τις πτήσεις εσωτερικού..
είτε από τις επιδοτούμενες άγονες γραμμές, είτε με την εκμίσθωση των μικρών αεροσκαφών σαν ασθενοφόρα για την μεταφορά non covid περιστατικών..
Χωρίς να ξέρω πολλά από αεροπλάνα και εταιρείες κατασκευής τους νομίζω ότι η Bombardier είναι στο τέλος της.Επομένως η αντικατάσταση των αεροπλάνων της ίσως ήταν και μονόδρομος.
 
D

Delmem38130

Guest
Χωρίς να ξέρω πολλά από αεροπλάνα και εταιρείες κατασκευής τους νομίζω ότι η Bombardier είναι στο τέλος της.Επομένως η αντικατάσταση των αεροπλάνων της ίσως ήταν και μονόδρομος.
πετάνε φουλ από το 2009 τα μικρά και είναι και αξιόπιστα .. ειδικά το καλοκαιρι ολη ημέρα στον αερα ειναι..
έχεις δικιο ότι είναι μονόδρομος η σταδιακή ανανέωση του στολου..
 

grtravel

Member
Μηνύματα
56
Likes
42
Λάθος της Ολυμπιακής να μην πετάει προς Σύρο από Αθήνα (πετάει μόνο η SkyExpress) . Βέβαια λόγω της κοντινής απόστασης οι περισσότεροι προτιμούν το πλοιο. Ένα καλό δρομολόγιο θα ηταν Θεσσαλονίκη-Σύρος που γινόταν και παλιότερα από την Astra.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.792
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom