Hotel barcelona.

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Θα βρίσκομαι Βαρκελώνη 5-11 Αυγ. και προφανώς ψάχνω και εγώ τον τέλειο συνδυασμό περιοχής (ησυχη-μετρο) και οικονομίας.
Αν και φαίνονται καλά είναι λίγο μακριά από μετρό.Ψάξε πιο κεντρικά και ας είναι 2-3 αστέρων.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Και πάλι σ ευχαριστώ!

Αν και φαίνονται καλά είναι λίγο μακριά από μετρό.Ψάξε πιο κεντρικά και ας είναι 2-3 αστέρων.
Σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες (πάλι!).
Βέβαια στα σχόλια λένε ότι είναι κοντά σε μετρό,αλλά νομίζω κάτι περισσότερο θα ξέρεις!
 
Last edited by a moderator:

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Αν και φαίνονται καλά είναι λίγο μακριά από μετρό.Ψάξε πιο κεντρικά και ας είναι 2-3 αστέρων.
Μετά από νέες αναζητήσεις κατέληξα σε αυτές τις επιλογές ως προς συμφέρουσες οικονομικά και αν θες μπορείς να μου πεις μια γνώμη ή όποιος άλλος έχει εμπειρία από τα συγκεκριμένα. Μου φαίνεται πως αυτά είναι σε πιο κεντρική τοποθεσία.
Πολύ καλή περίπτωση φαίνεται το
Ayre Hotel Caspe (http://www.booking.com/hotel/es/fie...1=A,A;homd=1;atlas_src=hp_iw_title#map_closed)

SM Hotel Sant Antoni (http://www.booking.com/hotel/es/san...-08-11;room1=A,A;homd=1;atlas_src=hp_iw_title)
Acta Antibes (http://www.booking.com/hotel/es/hot...-08-11;room1=A,A;homd=1;atlas_src=hp_iw_title)

Επίσης είδα ότι σε παλιότερα σχόλια είχες αναφερθεί θετικά (αν δεν κάνω λάθος) στο
Travelodge Barcelona Poblenou που φυσικά δεν είναι τόσο κεντρικά αλλά φαίνεται αξιοπρεπές.Ξέρω ότι τέτοια περίοδο ειναι δύσκολο να πετύχω τόσο καλό συνδυασμό ενώ λόγω και των πολλών διανυκτερεύσεων το κόστος για διαμονή είναι αρκετά σημαντικό.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Και τα τρία που αναφέρεις είναι πιο κεντρικά από το πρώτο που είχε αναφέρει.
Είναι μια χαρά ξενοδοχεία κι αν σε βολεύει η τιμή κλείσε κάποιο από αυτά.
Το Travelodge είναι πιο μακριά αλλά έχει πρόσβαση σε μετρό και λεωφορείο.
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
στο san Antonio ειχα μεινει εγω περσι. αξιοπρεπεστατο, παρα πολυ καθαρο, με μεγαλους χωρους και καλο πρωινο....διπλα σε μετρο και στη sagrada
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Σας ευχαριστώ και τους 2 (panpan & alex-angel)για τις άμεσες απαντήσεις σας. Αν λυθεί το θέμα της διαμονής αρχίζουμε και ετοιμάζουμε και τα επόμενα στάδια της εκδρομής.
Alex-angel αν έχεις κανένα tip για την περιοχή γύρω από το ξενοδοχείο ευπρόσδεκτη
 

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
Η γυρω περιοχη δεν εχει κατι αλλο το ιδιαιτερο εκτος βεβαια απο τη sagrada....ειναι ασφαλης και κοντα σε μετρο. εχει και κοντα σουπερμαρκετ αν χρειαστεις κατι. ποσο σε ζηλευω!!!!!!!! να περασεις τελεια!!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Φίλε μου κλείσε σύντομα,γιατί οι τιμές που βρήκες θα γίνουν μια πικρή ανάμνηση.
Αν είναι δυνατόν σήμερα.Υπάρχουν ακυρώσεις στην Τουρκία και φοβερά μεγάλη
ζήτηση στην Βαρκελώνη.
 

Chrisem

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Καλησπέρα. Έκλεισα για τις ημέρες 26 Σεπτεμβρίου με 30 Σεπτεμβρίου για βαρκελωνη μαζί με την κοπέλα μου στο ξενοδοχείο catalonia atenas το οποίο είναι στο San marti. Εσείς που γνωρίζετε καλύτερα είναι καλή περιοχή και κοντά σχετικά με το κέντρο την πόλης.? Ευχαριστώ
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Καλησπέρα. Έκλεισα για τις ημέρες 26 Σεπτεμβρίου με 30 Σεπτεμβρίου για βαρκελωνη μαζί με την κοπέλα μου στο ξενοδοχείο catalonia atenas το οποίο είναι στο San marti. Εσείς που γνωρίζετε καλύτερα είναι καλή περιοχή και κοντά σχετικά με το κέντρο την πόλης.? Ευχαριστώ
Καλησπέρα. Έκλεισα για τις ημέρες 26 Σεπτεμβρίου με 30 Σεπτεμβρίου για βαρκελωνη μαζί με την κοπέλα μου στο ξενοδοχείο catalonia atenas το οποίο είναι στο San marti. Εσείς που γνωρίζετε καλύτερα είναι καλή περιοχή και κοντά σχετικά με το κέντρο την πόλης.? Ευχαριστώ
Μέτριο ,αρκετά μακριά από κέντρο,αλλα έχει σταση μετρό απέναντι.Πολύ καλο πρωινό.Τα δωματια δεν εχουν ψυγείο.
 

Chrisem

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Που θα μου έλεγες να μεινω με μπατζετ έως 500 ευρώ και σε ποια περιοχη η οποία να είναι κοντά σε όλα

Μέτριο ,αρκετά μακριά από κέντρο,αλλα έχει σταση μετρό απέναντι.Πολύ καλο πρωινό.Τα δωματια δεν εχουν ψυγείο.
Hotel Praktik Vinoteca αυτό το γνωρίζεις panpan. Είναι καλό? Σε καλή περιοχή?
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.732
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom