Χαλκιδική ή....?

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
καλησπέρα παιδιά απο Κύπρο!
ουφ...είμαι σε δίλημμα ...μετά απο πολλών βδομάδων ψάξιμο...για διακοπές..απο Ελληνικό νησί που θέλαμε..τελικά θα καταλήξουμε Χαλκιδική...απλά μας έβγαινε πολλά...είναι και το αεροπορικό Κύπρος-Αθήνα...αγόρασα τα εισιτήρια Κύπρος - Θεσσαλονίκη για να πάμε Χαλκιδική...αλλά βρε παιδιά..διάβασα διάφορα..είδα και διάφορες φωτογραφίες που βάλατε...και βασικά μόνο τα beach bars με τις παραλίες είναι ωραία...(που άρεσαν εμένα εννοώ..μην παρεξηγηθώ..) και χαλάστηκα...οδήγημα πολλών ωρών (έκανα και κράτηση για αμάξι) ..υπάρχει κάπου αλλού να πάμε απο Θεσσαλονίκη που έχω τα εισητήρια; βασικά είμαστε 40 ..μας ευχαριστούν οι ωραίες παραλίες με ωραία χαλαρά beach bars να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε...

αν με βοηθούσατε.......σας ευχαριστώ!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.851
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Πάνε Θασο κ δεν θα το μετανιώσεις. Από το αεροδρόμιο μακεδονια έως τον Λιμένα Θασου είναι ακριβώς 4 ώρες (Οδικώς και ακτοπλοϊκώς )
Έχει τα πάντα όλα, από παραλιαρες βλ Παράδεισος η μικρός Ρωσογκρεμο έως ταβερναρες βλ Λύκος ο μπαμπης η beach bar στην παραλία μεταλλεία.

Να μην γράψω για βόλτα στον Καζαβιτη, μαμ στον Θεολόγο η μακροβουτια στην μοναδική Γκιολα.
 

Attachments

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγω θα σου προτεινα το δευτερο ποδι της Χαλκιδικης με καταπληκτικες παραλιες και "ησυχα" beach bars. Να κοιταξεις επισης και το νησακι της Αμμουλιανης! Για χαλαρωση, ειναι οτι πρεπει.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Β ποδι κ μονο αυστηρα.Εχει ωραιες παραλιες.Και η Σαμοθρακη ειναι ιδιαιτερη αλλα ειναι η πιο μακρινη απο ολα.Περνας απο Αλεξανδρουπολη.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Το δεύτερο πόδι της Χαλκιδικής έχει πολύ ωραίες παραλίες!

Εμείς φέτος θα πάμε από Θεσσαλονίκη Πάργα και Σύβοτα. Είναι όμως πιο μακρυά...
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
έκλεισα ένα ξενοδοχείο στο Τρίκορφο Γερακίνης, είναι πάνω στην αρχή του 2 ποδιού..είναι βολικό..? γιατί μου είπαν θέλεις 2 ώρες να πας παραλία..να κλείσω άλλο μέσα στο 2 λέτε; ρε παιδιά εσείς που ξέρετε που είναι βολικά; και οικονομικά εννοείτε!
τόση σύγχηση σε κανένα άλλο ταξίδι!
 

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Γνώμη μου όχι Τρίκορφο.ειναι πολυ ψηλά στην αρχή του δεύτερου ποδιού..καλύτερα απο νικητή και κάτω δες και περιοχή γύρω στον μάρμαρα που οι παραλίες θα ειναι όλες κοντά σας και θα μπορείτε να βγείτε και καμία βολτούλα το βράδυ.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Saint Tropez
Χμ...στο 2 πόδι οι παραλίες είναι οργανωμένες; Βασικά αυτό θέλω οργανωμένες γιατι μου είπανε οτι στο 2 δεν έχει πολλές οργανωμένες σε αντίθεση με το 1
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.462
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom