Καλώς ήρθατε.

Nick24_@?!#_

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Καλός σας βρήκα και πάλι παιδιά. Το όνομά μου είναι Νίκος. Έγινα μέλος το 2014 όταν επρόκειτο να ταξιδέψω στην Ζάκυνθο και Κεφαλλονιά. Έκανα το πανέμορφό μου ταξίδι και τώρα επιστρέφω και πάλι στο φόρουμ, αφού θα ταξιδέψω τον Αύγουστο στην όμορφη Κρήτη!:xalara: Και πάλι, καλός σας βρήκα και ελπίζω να λάβω άπειρες πληροφορίες για το ταξίδι μου! Μία απορία είχα μόνο, πώς μπορώ να δημιουργήσω το δικό μου θέμα στο φόρουμ? Ευχαριστώ!:lol:
:welcome:
 

Spyrostravelboy

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ουγγαρια τσεχια
Καλησπερα κι απο μενα μολις γραφτηκα καλα ταξιδια να χουμε
 

periklisp

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη - Χίος οδικώς
Καλημέρα και από εμένα.

Νέο μέλος αλλά από παλιά παρακολουθώ και συμβουλεύομαι το forumγια τα «εικονικά» μου ταξίδια. Ήρθε η ώρα λοιπόν να γίνω περισσότερο ενεργός.

Εντός των επομένων ημερών θα «ανεβάσω» τον προγραμματισμό μου στο σχετικό θέμα για να πάρω παρατηρήσεις και προτάσεις για την καλοκαιρινή διαδρομή.

Θεσσαλονίκη – Χίος οδικώς.

Καλώς σας βρήκα.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.658
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλημέρα και από εμένα.

Νέο μέλος αλλά από παλιά παρακολουθώ και συμβουλεύομαι το forumγια τα «εικονικά» μου ταξίδια. Ήρθε η ώρα λοιπόν να γίνω περισσότερο ενεργός.

Εντός των επομένων ημερών θα «ανεβάσω» τον προγραμματισμό μου στο σχετικό θέμα για να πάρω παρατηρήσεις και προτάσεις για την καλοκαιρινή διαδρομή.

Θεσσαλονίκη – Χίος οδικώς.

Καλώς σας βρήκα.
Καλώς όρισες, Περικλή.
 

periklisp

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη - Χίος οδικώς
Καλώς ήρθες:)
Και πράγματι θα ήθελα να μάθω πως θα το κάνεις .:D

Γειά σου :)
Λοιπόν,

Η διαδρομή περιελάμβανε : Θεσσαλονίκη, Canakkale, Bozcaada (Τένεδος), Assos, Ayvalic, Izmir, Cesme, Χίος. Περίπου 1.000 χλμ σε 7 ημέρες. Παιδικό παιχνίδι.

Το βράδυ 14/07/2016 είχαμε το τρομοκρατικό χτύπημα στη Νίκαια στη Γαλλία.

- Το σκεφτικές καλά ?

- ΝΑΙ

- Έχει και παιδί. Θα το πάρεις μαζί σου ?

- ΝΑΙ

- Έγινε και τρομοκρατικό χτύπημα στο Ατατούρκ.

- ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

- Μήπως να το ξανασκεφτείς.

- ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑΞΙΔΕΥΩ.

- Μήπως να πάς με το πλοίο ?

Φουσκώνω τη ρεζέρβα και φεύγω.

Παρασκευή μεσημέρι 15/07/2016 τα έχω ετοιμάσει ΟΛΑ, σέρβις, διαβατήρια, πράσινες κάρτες, δρομολόγια πορθμείων, λίστα με ξενοδοχεία για κάθε προορισμό, πρόγραμμα για αξιοθέατα, παραλίες…… και συνέχισα να διαβάζω travelstories…. Δύο μήνες ετοίμαζα διαδρομή, η χαρά της προετοιμασίας είναι το μισό ταξίδι…………..

Παρασκευή βράδυ επιστρέφω σπίτι και βλέπω στην tv: ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.

«Μάσησα» !

Έχω 2 μέρες μπροστά μου. Προγραμματίζω : Σόφια, Βουκουρέστι, Κωνστάντζα, Βάρνα, Μπουργκάς , Φιλιππούπολη.
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Λοιπόν,

Η διαδρομή περιελάμβανε : Θεσσαλονίκη, Canakkale, Bozcaada (Τένεδος), Assos, Ayvalic, Izmir, Cesme, Χίος. Περίπου 1.000 χλμ σε 7 ημέρες. Παιδικό παιχνίδι.

Το βράδυ 14/07/2016 είχαμε το τρομοκρατικό χτύπημα στη Νίκαια στη Γαλλία.

- Το σκεφτικές καλά ?

- ΝΑΙ

- Έχει και παιδί. Θα το πάρεις μαζί σου ?

- ΝΑΙ

- Έγινε και τρομοκρατικό χτύπημα στο Ατατούρκ.

- ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

- Μήπως να το ξανασκεφτείς.

- ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑΞΙΔΕΥΩ.

- Μήπως να πάς με το πλοίο ?

Φουσκώνω τη ρεζέρβα και φεύγω.

Παρασκευή μεσημέρι 15/07/2016 τα έχω ετοιμάσει ΟΛΑ, σέρβις, διαβατήρια, πράσινες κάρτες, δρομολόγια πορθμείων, λίστα με ξενοδοχεία για κάθε προορισμό, πρόγραμμα για αξιοθέατα, παραλίες…… και συνέχισα να διαβάζω travelstories…. Δύο μήνες ετοίμαζα διαδρομή, η χαρά της προετοιμασίας είναι το μισό ταξίδι…………..

Παρασκευή βράδυ επιστρέφω σπίτι και βλέπω στην tv: ΠΡΑΞΗΚΟΠΗΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.

«Μάσησα» !

Έχω 2 μέρες μπροστά μου. Προγραμματίζω : Σόφια, Βουκουρέστι, Κωνστάντζα, Βάρνα, Μπουργκάς , Φιλιππούπολη.

και πολύ καλά θα κάνεις.
 

bob30

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλημερα σε ολουςκαι καλως σας ηρθα :D
μολις εγινα μελος καθως σας βρηκα ψαχνοντας πληροφοριες για το βελγιο..
που μπορω να ανοιξω ενα θεμα για το προσεχες μου ταξιδακι κ να παρω συμβουλες απο τους πιο εμπειρους? ευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom