Παρέα για Ταξίδια...

araxti

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Την καλησπερα μου σε ολους :) ! Να πω την αληθεια δεν περιμενα τετοια απηχηση στο ποστ που εκανα! Το εγραψα και το αφησα, γιατι τελικα κατεβηκα Ροδο σε εναν παλιο μου φιλο! Θελω να μαθω ομως τι κανατε;;; καταφερατε τελικα να οργανωσετε το ταξιδι με τα παιδια του φορουμ;
 
Last edited:

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
Μεξικο κανεις; Κανκουν;
 

Nikos-Traveler

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Καλησπέρα διαβάζω το φόρουμ εδώ και πολυ καιρό αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος
Εχω κάνει αρκετά ταξίδια Ευρώπη και εχω ιστορίες να σας διηγηθώ λόγω όμως δουλειάς θα μπορέσω να σας γράψω Νοέμβρη και μετά στο τέλος της τουριστικής περιόδου
Εχω αρχίσει να ψάχνομαι για χειμώνα μεγάλο ταξίδι όπως Ασία (Ιαπωνία Κίνα Ταϊλανδή) η βόρεια Αμερική (απο Ανατολική ακτή στη δυτική με όλα τα μεταφορικά μεσα να γυρίσω διάφορες πολιτείες)
Η Αυστραλία η και κάποιο συνδυασμό τελικά
Βέβαια ψάχνω συνταξιδιώτη να εχω παρέα (εχω σχέση και η κοπέλα μου λόγω δουλειάς δε μπορεί να έρθει) αλλιώς να έχεις ένα άτομο και αλλιώς να είσαι σαν μπουκάλα μεςα στον κόσμο
Ναι εχω λίγο κόμπλεξ και δυσκολεύομαι να ξεκινήσω μόνος αλλά αν μέχρι το Νοέμβρη δε βρω πιστεύω πως θα το αποφασίσω
Είμαι πωρωμένος με τα ταξίδια και όταν φτάνω σε αεροδρόμιο νιώθω άλλος άνθρωπος
Βλέπω αεροπλάνο και ηλεκτριζομαι (ίσως φταις που ήθελα να γίνω πιλότος απο μικρός αλλά...)
Λοιπόν Αυτά εν ολίγοις
Οτι συμβουλή καλοδεχούμενη
(Υ.Γ. Το μόνο που με κρατάει σκύλο στη δουλειά είναι οι διακοπές μου που σχεδιάζω )
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ωραιο και σαφές κειμενο και ωραιες προτιμησεις για μακρινα ταξιδια !
Καποια στιγμη που θα εχω χρόνο θα σου γραψω τη γνωμη και την εμπειρια για την Β.Αμερικη αν την διασχισεις χειμωνα και χωρις αυτοκινητο .
Καλως ηλθες στο φορουμ .
 

Nikos-Traveler

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Ωραιο και σαφές κειμενο και ωραιες προτιμησεις για μακρινα ταξιδια !
Καποια στιγμη που θα εχω χρόνο θα σου γραψω τη γνωμη και την εμπειρια για την Β.Αμερικη αν την διασχισεις χειμωνα και χωρις αυτοκινητο .
Καλως ηλθες στο φορουμ .
Χειμώνας σίγουρα που δε δουλεύω και σκέφτομαι απο Σαν Φρανσίσκο η Λος Άντζελες με τρένα λεωφορεία αεροπλάνα να γυρίζω πολιτείες και τελευταίο σταθμό Νέα Υόρκη η Μαϊάμι πριν την επιστροφή σε Ευρώπη και Ελλάδα
Περιμένω πως και πως χρειάζομαι και να κάνω προϋπολογισμό να δω τα έξοδα μου δεν είμαι κανας που του περισσεύουν
Αν δω τα σκούρα θα μειώσω πολιτείες σκέφτομαι περίπου 20 μέρες στις ποιο σημαντικές
Επισεις σκέφτομαι και ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο σε κάποια διαδρομή
 

Άλις

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Διάπλους του Ειρηνικού
Η ανταπόκρισή σας είναι συγκινητική. Μέσα σε 20 το πολύ ποστ έχουμε γυρίσει όλο τον κόσμο. Μην ταξιδεύουμε τόσο πολύ ρε παιδιά, ας κάτσουμε και λίγο στη χώρα μας!
 

deborah

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
καλησπερα σας αν ενδιαφερεται κανεις για πηλιο απο ιωαννινα η και απο καποια αλλη πολη κι ας συναντηθουμε στο δρομο για κανα διημερο ας με ενημερωσει...θα το εκτιμουσα πολυ
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ταξίδι-Όνειρο
ταιλανδη,ινδια,περου...
καλησπερα σε ολη την παρεα...σκεφτομαι τον απριλιο για 20 μερες ταυλανδη bangkok,chiang mai,krabi...σε low budget φαση...το ψηνει κανεις για εκεινη την περιοδο?
 

hitman47

Member
Μηνύματα
44
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παναμάς- Κόστα Ρίκα
καλησπερα σε ολη την παρεα...σκεφτομαι τον απριλιο για 20 μερες ταυλανδη bangkok,chiang mai,krabi...σε low budget φαση...το ψηνει κανεις για εκεινη την περιοδο?
Για Ταυλάνδη εγώ, ψήνω και ένα άλλο φίλο για καλοκαίρι. Απλά οι 20 μέρες που λες ειναι πολλές για μένα. Αποκλείεται να με αφήσουν να πάρω τόσες μέρες άδεια. Τα βρίσκουμε αυτά.
 

kwstas33

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
taylandi
Ταξίδι-Όνειρο
latiniki ameriki
για σας και εγώ καίνουργιος είμαι στο σαίτ οχί δεν ψαχνόμαι για σχέσεις παρέα για τα διακόπες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.486
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom