Turkish Airlines Τurkish Airlines

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
συμφωνω απολυτα!!! ουτε κ εγω εχω σκοπο να ακυρωσω την επισκεψη μου που ειναι προγραμματισμενη απο 23-28 αυγουστου! με το καλο ο γαμος!!!
Ευχαριστώ πολύ! Τρεις μέρες πριν τον γάμο θα επικοινωνήσουμε με το προξενείο οπότε θα ενημερωθούμε και για την κατάσταση.Οταν επιστρέψουμε θα σας γράψω.
 

elli@@@

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
γιατι να ακυρωσεις το ταξιδι σου??? θα κανεις μια σταση στην Πολη κ συνεχιζεις... εγω εχω κλεισει 5 μερες στην Κωνσταντινουπολη κ δεν διατιθομαι να τις ακυρωσω!!! ειμαι της αποψης να μην το χαλασεις!
μπαμπη και εγω εχω κλεισει κωνσταντινουπολη πεντε μερες εικοσι αυγουστου και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα. βοηθησε με!!!!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Μετα απο τόσες τρομοκρατικές επιθέσεις,τόσους τραυματίες και νεκρούς και μετα απο την απόπειρα πραξικοπήματος τι αλλο θέλετε για να πειστείτε πως η Κωνσταντινούπολη ισως δεν ειναι πλέον και ο ασφαλέστερος προορισμός...; Δεν λέω να ακυρώσουμε τα ταξίδια μας και τις πτήσεις μας αλλα πρεπει να εχουμε συναίσθηση του τι συμβαίνει.. Οταν ακούω φράσεις του τύπου "δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας" μετα απο ολα αυτα που έχουν συμβεί,μου φαίνονται τουλάχιστον αστείες... Φιλικά πάντα.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Ευχαριστώ πολύ! Τρεις μέρες πριν τον γάμο θα επικοινωνήσουμε με το προξενείο οπότε θα ενημερωθούμε και για την κατάσταση.Οταν επιστρέψουμε θα σας γράψω.
πολυ ωραια!!! θα εχουμε ενημερωση απο πρωτο χερι !!! καλο ταξιδι να εχετε

μπαμπη και εγω εχω κλεισει κωνσταντινουπολη πεντε μερες εικοσι αυγουστου και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα. βοηθησε με!!!!
ειναι η πρωτη φορα στην Πολη? θα την λατρεψεις,αν κ τωρα λογικα δεν θα ειναι οπως πρωτα...ειναι πανεμορφη ομως κ αυτο δεν αλλαζει...να περασεις υπεροχα!!!

Μετα απο τόσες τρομοκρατικές επιθέσεις,τόσους τραυματίες και νεκρούς και μετα απο την απόπειρα πραξικοπήματος τι αλλο θέλετε για να πειστείτε πως η Κωνσταντινούπολη ισως δεν ειναι πλέον και ο ασφαλέστερος προορισμός...; Δεν λέω να ακυρώσουμε τα ταξίδια μας και τις πτήσεις μας αλλα πρεπει να εχουμε συναίσθηση του τι συμβαίνει.. Οταν ακούω φράσεις του τύπου "δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας" μετα απο ολα αυτα που έχουν συμβεί,μου φαίνονται τουλάχιστον αστείες... Φιλικά πάντα.
κανεις δεν λεει οτι δεν ανησυχει...απλα προσπαθουμε να ειμαστε ψυχραιμοι.με το ιδιο σκεπτικο κανενα μερος πλεον εντος ή εκτος ευρωπης δεν ειναι ασφαλες.ομως συνηθως μετα απο καποιο επεισοδιο καπου,το επομενο διαστημα τα πραγματα καταλαγιαζουν.ευελπιστουμε οτι ολα θα ειναι ενταξει... :)
 
Last edited by a moderator:

elli@@@

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
ειναι η πρωτη φορα στην Πολη? θα την λατρεψεις,αν κ τωρα λογικα δεν θα ειναι οπως πρωτα...ειναι πανεμορφη ομως κ αυτο δεν αλλαζει...να περασεις υπεροχα!!!
ναι mpampis1979 η πρωτη φορα και το ανεβαλλα συνεχως τα τελευται τρια χρονια και πετυχα το καταλληλο ταιμινγκ:haha::haha::haha:
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
ναι mpampis1979 η πρωτη φορα και το ανεβαλλα συνεχως τα τελευται τρια χρονια και πετυχα το καταλληλο ταιμινγκ:haha::haha::haha:
ααα! πανεμορφα! θα την λατρεψεις αν κ δεν θα
ναι mpampis1979 η πρωτη φορα και το ανεβαλλα συνεχως τα τελευται τρια χρονια και πετυχα το καταλληλο ταιμινγκ:haha::haha::haha:
ειναι πανεμορφη κ θα την λατρεψεις (πιστευω!!!) αν κ δεν θα την δεις υπο κανονικες συνθηκες! σε ποια περιοχη θα μεινεις? πας με γκρουπ ή ανεξαρτητη? οτι πληροφορια θες μετα χαρας να βοηθησω!!!
 

elli@@@

Member
Μηνύματα
23
Likes
11
παω μονη και μαλιστα οδικως! κοντα στο γαλατα. σ ευχαριστω πολυ δεν θα διστασω να ζητησω βοηθεια!παντως χτες σε εναν γνωστος μ με την κοπελα του που εκαναν πρακτικη σε μια βιβλιοθηκη λιγο εξω απο Αγκυρα του ανακοινωσαν οτι την διακοπτουν και τη δευτερα φευγει.αυτο με ανησυχησε λιγο, αλλα θα κανω υπομονη περιμενοντας τις νεοτερες εξελιξεις.:rolleyes-80::(
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Πετάω αυτήν την εβδομάδα ΗΠΑ με Turkish μέσω Κων/λης.Φαντάζομαι ότι θα σας ενημερώσω....Εισιτήρια κλεισμένα πρίν από τα γεγονότα(πραξικόπημα και βομβιστική επίθεση)....
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Πετάω αυτήν την εβδομάδα ΗΠΑ με Turkish μέσω Κων/λης.Φαντάζομαι ότι θα σας ενημερώσω....Εισιτήρια κλεισμένα πρίν από τα γεγονότα(πραξικόπημα και βομβιστική επίθεση)....
Ναι Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ πολύ γιατί εγώ κάνω το ακριβώς αντίθετο είμαι αυτη τη στιγμή στην Αμερική και επιστρέφω μέσω Κωσταντινουπολης στην Αθήνα την άλλη βδομάδα
 
Last edited by a moderator:

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Ναι Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ πολύ γιατί εγώ κάνω το ακριβώς αντίθετο είμαι αυτη τη στιγμή στην Αμερική και επιστρέφω μέσω Κωσταντινουπολης στην Αθήνα την άλλη βδομάδα
Δυστυχώς μόλις τώρα είδα το μήνυμα καθώς λόγω τρεξίματος δεν συνδεόμουνα στο internet.Κανένα πρόβλημα στον πηγαιμό για Αμερική την περασμένη εβδομάδα.Και η Turkish καλή σαν εταιρεία.Επιστροφή την άλλη εβδομάδα με τον ίδιο τρόπο.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Δυστυχώς μόλις τώρα είδα το μήνυμα καθώς λόγω τρεξίματος δεν συνδεόμουνα στο internet.Κανένα πρόβλημα στον πηγαιμό για Αμερική την περασμένη εβδομάδα.Και η Turkish καλή σαν εταιρεία.Επιστροφή την άλλη εβδομάδα με τον ίδιο τρόπο.
Πες μας που πήγες...:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom