Καλώς ήρθατε.

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
καλημερα σε ολουςκαι καλως σας ηρθα :D
μολις εγινα μελος καθως σας βρηκα ψαχνοντας πληροφοριες για το βελγιο..
που μπορω να ανοιξω ενα θεμα για το προσεχες μου ταξιδακι κ να παρω συμβουλες απο τους πιο εμπειρους? ευχαριστω!
:welcome2:
 

Arabas21

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδιά καλώς ήρθα κεγω..ετοιμαζω ταξίδι μονάχα για πάρτυ μας..Ρε παιδιά πως ξεκιναω topic..?
 

eirinich

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Καλησπέρα σε όλους. Σας διαβάζω πολύ καιρό και ταξιδεύω με τις ιστορίες σας και είπα να γραφτώ και εγώ και να αρχίσω να γράφω κιόλας. Φυσικά τις φανταστικές ιστορίες που διαβάζω, δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να τις γράψω! :) Είστε όλοι φανταστικοί και μας ταξιδεύετε πολύ!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλώς όρισες Ειρήνη.
 

vagman

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σύρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
υπερσιβηρικος
καλως ηρθατε ολοι και παντα ταξιδια παιδια!
 

Jack

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά, μόλις εγγράφηκα, ταξιδιάρης και μέλος της κοινότητας Couchsurfing.
 

Nickelen

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλώς σας βρήκα. Ευχαριστώ που με δεχθήκατε στην παρέα σας. Είμαι ο Νίκος και μοιράζω τον χρόνο μου μεταξύ Αθήνας - Εύβοια και όπου αλλού προκύψει.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα παιδιά, μόλις εγγράφηκα, ταξιδιάρης και μέλος της κοινότητας Couchsurfing.
Καλώς σας βρήκα. Ευχαριστώ που με δεχθήκατε στην παρέα σας. Είμαι ο Νίκος και μοιράζω τον χρόνο μου μεταξύ Αθήνας - Εύβοια και όπου αλλού προκύψει.
Καλώς ορίσατε.
 

Antonis265

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σερβ/Κροατ/Σλοβ/Ουγγαρ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Γεια σας!! ¨)
 

marianix83

Member
Μηνύματα
22
Likes
11
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
 

marianix83

Member
Μηνύματα
22
Likes
11
Καλησπέρα και απο μένα και χρειάζομαι βοήθεια...και αν μπορέσω να βοηθήσω και γω κάπου σε κάποιον η κάποια απ τη παρέα που ετοιμάζεται να πάει σε μέρη που έχω επισκεφτεί (Βιέννη Βουδαπέστη Βέλγιο Κων/πολη Μαδρίτη Βαρκελώνη Τολέδο και Παρίσι μέχρι στιγμής) όποιος χρειαστεί κάτι ευχαρίστως...τώρα που χρειάζομαι εγώ βοήθεια...θέλω να κάνω ενα ταξιδάκι με το ταίρι μου και είμαι ανάμεσα σε δύο επιλογές...1) Μιλάνο-Λισαβόνα-Ρώμη και η 2) Λονδίνο-Πράγα....για τη 2η επιλογή είναι καλά αρχές Δεκέμβρη ή θα πουντιάσουμε και δε θα δούμε τίποτε και για τη 1η επιλογή έλεγα για αρχές Νοέμβρη...άκυρη επόχη μήπως? Ευχαριστωωωωου έχετε με τα ταξίδια. δεν εχω ξαναγράψει στο forum μν με βρίσετε αν εχω μπει κάπου λάθος...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom