Ιστοσελίδες προσφορών

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν αξίζει να ποστάρουμε σ'αυτό το forum τέτοιου είδους προσφορές, ειδικά από 3rd-sites... Βίλνιους-Ρέυκιαβικ για μετά από περίπου 1 χρόνο φαντάζομαι δε θα το χρειαστεί (σχεδόν) κανένας εδώ μέσα... Άλλωστε το site στο οποίο παραπέμπει ο φίλος misha19 βγάζει δεκάδες παρόμοιες προσφορές καθημερινά...
Θα μπορούσε ίσως να υπάρχει μόνο 1 topic για τέτοιες προσφορές στο οποίο ο καθένας θα μπορεί να ποστάρει αυτήν που βρήκε και δεν θα ενδιέφερε πιθανότατα το ευρύ κοινό, προκειμένου, συν τοις άλλοις, να μη γεμίζουμε άσκοπα topics...
Επαναλαμβάνω ότι είναι προσωπική μου άποψη...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν αξίζει να ποστάρουμε σ'αυτό το forum τέτοιου είδους προσφορές, ειδικά από 3rd-sites... Βίλνιους-Ρέυκιαβικ για μετά από περίπου 1 χρόνο φαντάζομαι δε θα το χρειαστεί (σχεδόν) κανένας εδώ μέσα... Άλλωστε το site στο οποίο παραπέμπει ο φίλος misha19 βγάζει δεκάδες παρόμοιες προσφορές καθημερινά...
Θα μπορούσε ίσως να υπάρχει μόνο 1 topic για τέτοιες προσφορές στο οποίο ο καθένας θα μπορεί να ποστάρει αυτήν που βρήκε και δεν θα ενδιέφερε πιθανότατα το ευρύ κοινό, προκειμένου, συν τοις άλλοις, να μη γεμίζουμε άσκοπα topics...
Επαναλαμβάνω ότι είναι προσωπική μου άποψη...
Έχεις δίκιο, νομίζω, γι'αυτό το μήνυμα του @misha19 μεταφέρθηκε εδώ.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Γκαλαπάγκος
:shock::shock::shock:
Έχει δοκιμάσει κάποιος τη σείδα flipo.de???? Είναι αξιόπιστη??? Να κλείσω???
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πέρασμα καρακορουμ
Υπέροχη τιμή . Επίσης η αεροπορική όταν ταξίδεψα Αθήνα μπανκοκ πολύ καλη. Αχ,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom