Καλώς ήρθατε.

vagman

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σύρος
Ονειρεμένο Ταξίδι
υπερσιβηρικος
καλως ηρθες κ καλα ταξιδια!!!
 

Alexander Bal

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Χαίρετε παιδιά, και εγώ καινούργιος στην όμορφη παρέα σας.
Μια μικρή πληροφόρηση θα ήθελα, έχω κλείσει εισιτήρια με έναν φίλο για Βελιγράδι με τρένο και με φοβίζει λίγο το ταξίδι. Τι να προσέξω? Αξίζει το ταξίδι είναι επικίνδυνο?
Ευχαριστώ πολύ, πολύ
 

greentree2016

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
καλησπερα!!νεο μελος κι εγω.

Ξεκιναω με ενα ταξιδι στη Πολωνια για 14 ημερες στις 21 Σεπτεμβρη. Διαβασα τις ιστοριες που υπαρχουν εδω!! Ξερει καποιος να μου πει για το δασος Bialowieski? Αν χρειαζεται να κλεισω απο τωρα εισιτηριο για να το επισκεπτω ή οργανωνουν καθημερινα επισκεψεις?
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ξερει καποιος να μου πει για το δασος Bialowieski? Αν χρειαζεται να κλεισω απο τωρα εισιτηριο για να το επισκεπτω ή οργανωνουν καθημερινα επισκεψεις?
:welcome2:
Κάνε την ερώτησή σου στην αναζήτηση πληροφοριών γιατί εδώ δύσκολα θα το δουν όσοι μπορούν να απαντήσουν.
 
Μηνύματα
6
Likes
32
Καλησπέρα και απο εμένα.. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σtους admin. Πως αναβάζω φωτογραφία-ες μες το κείμενο..;
 

clairy_s

Member
Μηνύματα
22
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σμύρνη!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία!!!
Καλημέρα σε όλους!!! Αν και δεν με λες καινούρια γιατί σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και με έχουν βοηθήσει πολύ οι ιστορίες ,οι απορίες στην διοργάνωση των ταξιδιών μας αλλά κυρίως με την αίσθηση οτι υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι με ταξιδιάρικη διάθεση. Με δυο ταξίδια ήδη στο πρόγραμμα τους επόμενους 4 μήνες θα τα λέμε νομίζω συχνά! Χαιρετίσματα λοιπόν σε όλους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom