Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Θυμάσαι μήπως πότε περίπου τον Οκτώβριο γιατί είμαι στην αναμονή; ( Αρχές-τέλη; )
Δεν υπάρχει καθορισμένη ημερομηνία. Άλλες αεροπορικές τα έχουν ανακοινώσει ήδη.
Μην το περιμένεις όμως για να κλείσεις: στην αρχη απελευθερώνουν ελάχιστες θέσεις μόνο, σε τιμές φωτιά.
 

George Ef

Member
Μηνύματα
44
Likes
267
Επόμενο Ταξίδι
Στρασβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μάλιστα..Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :)
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Αυτόματες ειδοποιήσεις απο την Aegean για τον αριθμό πύλης , τυχόν αλλαγές σε πύλη ή ώρα αναχώρησης , μέσω της εφαρμογής , μέσω Mail ,αλλά και sms.

Δουλεύει με χαρά.Προχθες ενώ περίμενα για επιβίβαση μου έρχεστε μήνυμα για 10 Λέτα καθυστέρηση και μετά απο λιγο το ανακοινώνουν .
 

giannistr

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλησπερα σε ολους! Εχω κλεισει πτηση σε 2 μηνες απο τωρα απο vie->skg με ανταποκριση μεσω αθηνας με aegean με χρονο αναμονης μιας ωρας! Το θεμα ειναι οτι δεν προσθεσα βαλιτσα κατι που εν τελει χρειαζομαι! Ποσο κοστιζει η προσθηκη βαλιτσας και επισης την βαλιτσα θα την παραλαβω απο τον τελικο μου προορισμο την θεσσαλονικη ;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Μπορείς να προσθέσεις βαλίτσα οποιαδήποτε στιγμή μεσω του site της Aegean και απο την διαχειριση της κρατησης σου.Την βαλίτσα παραλαμβάνεις στον τελικό προορισμό.
 

Gareth95

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλησπέρα πετάω αυτήν την πέμπτη για βαρσοβία. Θα πάρω μαζί μου ένα backpack το οποίο τηρεί τις διαστάσεις και το βάρος της δωρεάν χειραποσκευής. οπότε δεν χρειάζεται να πληρώσω κάτι επιπλέον για αποσκευή σωστά? Επίσης θα κάνω το online check in 2 μέρες πριν. Όταν πάω στο αεροδρόμιο θα πρέπει να περιμένω στην ουρά για check in ή πάω κατευθείαν στην πύλη?

Ευχαριστώ
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Καλησπέρα πετάω αυτήν την πέμπτη για βαρσοβία. Θα πάρω μαζί μου ένα backpack το οποίο τηρεί τις διαστάσεις και το βάρος της δωρεάν χειραποσκευής. οπότε δεν χρειάζεται να πληρώσω κάτι επιπλέον για αποσκευή σωστά? Επίσης θα κάνω το online check in 2 μέρες πριν. Όταν πάω στο αεροδρόμιο θα πρέπει να περιμένω στην ουρά για check in ή πάω κατευθείαν στην πύλη?

Ευχαριστώ
Κατευθειαν στην πυλη! Καλο ταξιδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom