Συνάντηση "11 χρόνια TravelStories"

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για συνάντηση στην Αθήνα, καθώς τα ενδέκατα γενέθλια του Travelstories πλησιάζουν. Παρακαλώ δηλώστε προθέσεις συμμετοχής και κάντε προτάσεις για χρόνο - τόπο.

Κάνω την αρχή, προτείνοντας να κινηθούμε προς τα τέλη Σεπτεμβρίου, δηλαδή 23-24/9 και 30/9-1/10, με μια ελαφριά προτίμηση στις Παρασκευές. Και πιο ύστερα να επιλέξουμε, δεν έχω πρόβλημα. Επίσης προτείνω τον ίδιο χώρο με πέρυσι (Soiree), με την προϋπόθεση να έχουμε την αυλή. Δεν έχω μιλήσει μαζί τους, οπότε υπάρχει μια επιφύλαξη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.284
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ΠΣΚ εχει 2 μειον: πολλοι λειπουν (ταξιδιωτικο σαιτ γαρ, ο κοσμος ταξιδευει τα ΣΚ) και υπαρχει και πολυς κοσμος στα μαγαζια αρα λιγοτερη ησυχια και πιο δύσκολα τα logistics της συνάντησης για όποιον θα εχει την ευγενικη διαθεση να ασχοληθει...
Δηλ τριτη-τεταρτη...21_22,27-28
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
ΠΣΚ εχει 2 μειον: πολλοι λειπουν (ταξιδιωτικο σαιτ γαρ, ο κοσμος ταξιδευει τα ΣΚ)
Αν δεν πας και ένα ΠΣΚ Ιταλία δεν τρέχει και τίποτα.:lol: Η μήπως τρέχει?
Δηλώνω συμμετοχή μετά της συζύγου όποτε και αν κανονιστεί.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ΠΣΚ εχει 2 μειον: πολλοι λειπουν (ταξιδιωτικο σαιτ γαρ, ο κοσμος ταξιδευει τα ΣΚ) και υπαρχει και πολυς κοσμος στα μαγαζια αρα λιγοτερη ησυχια και πιο δύσκολα τα logistics της συνάντησης για όποιον θα εχει την ευγενικη διαθεση να ασχοληθει...
Δηλ τριτη-τεταρτη...21_22,27-28
Δεν έχω θέμα με το μεσοβδόμαδο. Μη σου πω ότι το προτιμώ κιόλας για τους λόγους που αναφέρεις. Απλά πρότεινα ΠΣ ακολουθώντας την πεπατημένη των προηγούμενων συναντήσεων. Να δούμε αν θα υπάρχει ρεύμα για Τρίτη - Τετάρτη (Τετάρτη καλύτερα).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.921
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Samion, εκεί, να δεις τι τραβάω κι εγώ που 3 χρόνια τώρα κανονίζουν συναντήσεις γενεθλίων πάντα τις μέρες που λείπω σε ταξίδια :)

Πάντως, αντικειμενικά, αν είναι να έρθει κόσμος κι από άλλες πόλεις, πρέπει να είμαστε σε ΠΣΚ για να έχουν τουλάχιστον περιθώρια μετακίνησης. Αν είμαστε μόνο Αθηναίοι, ας το κάνουμε καθημερινή, αλλά όχι πολύ αργά γιατί δουλεύουμε την επόμενη, κι όχι πολύ νωρίς γιατί δουλεύουμε την ίδια μέρα. Έτσι, για δυο ωρίτσες βρε να βρεθούμε και να φύγουμε.

Λοιπόν, αγαπητά εκτός των τειχών μέλη, υπάρχει ενδιαφέρον ή τσάμπα το συζητάμε;
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Η Παρασκευή όπως αναφέρθηκε είναι προτιμότερη για εργαζομενους και τυχον εκπλήξεις εκτός Αθήνας.
Προσωπικά ανάλογα με την ημέρα που θα κανονιστει και των υποχρεώσεων μου.

Defk μην ανησυχείς έλα εσύ με το καλό και μαζί με την πίτα ξανακοβουμε μία τουρτα.
Ούτως ή άλλως είμαστε φαγανα παιδιά.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Πολύ νοικοκυρά η @katkats...ξεκίνησε από τέλος Αυγούστου την προετοιμασία :lol:...Αλλες χρονιές φτάναμε κοντά Νοέμβριο για να κανονιστούμε.
Οσο για τις μέρες,εγώ μπορώ όλες αλλά από τις παλιότερες συζητήσεις,που θυμάμαι,πάντα καταλήγουμε Παρασκευή.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.668
Λοιπόν, αγαπητά εκτός των τειχών μέλη, υπάρχει ενδιαφέρον ή τσάμπα το συζητάμε;
Εμείς οι μακρινοί απλά παρακολουθούμε,κοιτάμε το πρόγραμμα μας και......

Οσο για τις μέρες,εγώ μπορώ όλες αλλά από τις παλιότερες συζητήσεις,που θυμάμαι,πάντα καταλήγουμε Παρασκευή.
....προτιμούμε την Παρασκευή μπας και καταφέρουμε να έρθουμε.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
:(:( για κείνες τις μέρες που αναφέρει η katkats, ξέρω ήδη 6 άτομα που έρχονται συνήθως στις συναντήσεις, αλλά αυτή τη φορά και να θέλουν δεν θα μπορούν (συμπεριλαμβανομένης και εμού της ιδίας).... :airplane:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.468
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom