Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλημεεεραααα. Κανένα θέμα με τις βαλίτσες. Είχαμε από μια μεγάλη ο καθένας. Απλά πρέπει να πας νωρίτερα να κάνεις και το τσεκ ιν και να τις παραδόσεις. Οι θέσεις είναι λίγο στενές... οτι παρεςι στο αεροπλανο το πληρωνεις. Κατά τα άλλα δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα. Καλό ταξίδι να έχεις.. .. Εμείς αποψε βράδυ φεύγουμε κλαψ....
 

Emmaki1989

Member
Μηνύματα
23
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
Καλημεεεραααα. Κανένα θέμα με τις βαλίτσες. Είχαμε από μια μεγάλη ο καθένας. Απλά πρέπει να πας νωρίτερα να κάνεις και το τσεκ ιν και να τις παραδόσεις. Οι θέσεις είναι λίγο στενές... οτι παρεςι στο αεροπλανο το πληρωνεις. Κατά τα άλλα δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα. Καλό ταξίδι να έχεις.. .. Εμείς αποψε βράδυ φεύγουμε κλαψ....
Ευχαριστώ παρα πολυ!! Καλη επιστροφή να έχετε!!! Θα χαρώ πολύ αν βρείτε λίγο χρόνο για μερικές πληροφορίες τώρα που τις έχετε και νώπες!! Καλο γυρισμό!!!
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Ευχαριστώ παρα πολυ!! Καλη επιστροφή να έχετε!!! Θα χαρώ πολύ αν βρείτε λίγο χρόνο για μερικές πληροφορίες τώρα που τις έχετε και νώπες!! Καλο γυρισμό!!!
Αμεεε πολύ ευχαρίστως.... Ότι θες στείλε μηνυμα
 
Μηνύματα
36
Likes
8
Αμεεε πολύ ευχαρίστως.... Ότι θες στείλε μηνυμα
Μήπως ξέρεις πότε βγαίνουν οι τιμές των εισιτηρίων για τη θερινή σεζόν ;Φαντάζομαι ότι θα τα έκλεισες ακριβά. Πάντα βέβαια ενδιαφερομαι και για αγορά μιας βαλιτσας.
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Καλησπέρα! Τα εισιτήρια τα έκλεισα μέσα Μαΐου και το κόστος ήταν 350€ με iberia Και βαλίτσα για κάθε άτομο. Κοιτούσα από Μάρτιο. Η τιμή όσο την κοιτούσα ανέβαινε και άλλο. ίσως παίζουν ρόλο και τα cookies και ότι όσο το κοιτάς η τιμή ανεβαίνει αυτόματα. (μου είπαν να καθαρίζω το ιστορικό δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο) Να κοιτάς και από skyscanner αλλά και από τις σελίδες τους. Φυσικά αν θες μόνο μία βαλίτσα δες τι σε συμφέρει. Iberis ή vueling Και προσθήκη βαλίτσας.

Και επειδή έτσι όπως τα έγραψα λογικό είναι να μπερδευτεί κάποιος....
Συνολικό κόστος με επιστροφή 350€ για αναχώρηση πρωί 14-8 κ επιστροφή 19-8 αργά το βράδυ. Το κάθε εισιτήριο ήταν και με βαλίτσα εκτός από χειραποσκευή.
 
Last edited by a moderator:

elvismart

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σας, έχω κλείσει εισητήριο από Βαρκελώνη για Λονδίνο στις 17 του μηνός και όταν πάω να κάνω ονλαιν τσεκ ιν εχει και πεδίο υποχρεωτικό για ημερομηνία ληξης και για την επιλογή ταυτότητα, δεν γίνεται να κανεις τσεκ ιν ονλαιν δίχως διαβατήριο?
 

Attachments

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα. Βάλε τον αριθμό της ταυτότητάς σου και ως ημερομηνία λήξης 15 χρόνια από την ημερομηνία έκδοσης.
 

elvismart

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα. Βάλε τον αριθμό της ταυτότητάς σου και ως ημερομηνία λήξης 15 χρόνια από την ημερομηνία έκδοσης.
ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση, ειναι 100% αυτο? απο οτι καταλαβαινω απο το μηνυμα που εχει κατω κιολας ακομη και να κανω ονλαιν παλι πρεπει να παω και να ταυτοποιησω τα στοιχεια μου εκει σαν να κανω παλι τσεκ ιν
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση, ειναι 100% αυτο?
Ναι
απο οτι καταλαβαινω απο το μηνυμα που εχει κατω κιολας ακομη και να κανω ονλαιν παλι πρεπει να παω και να ταυτοποιησω τα στοιχεια μου εκει σαν να κανω παλι τσεκ ιν
Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα. Την τελευταία φορά που πέταξα με vueling είτε το αστεράκι δεν ήταν εκεί είτε το αγνόησα.
 

giorgos t

Member
Μηνύματα
54
Likes
3
Καλησπέρα,
Ταξιδεύω με vuelling χωρις extra βαλιτσα, οπότε θα πάρω χειραποσκευή 55χ40χ20 και μια μικρή αποσκευή. Σύμφωνα με τους όρους η μικρότερα αποσκευή πρέπει να χωράει κάτω απο το κάθισμα. [smaller bag or case measuring no more than 35x20x20]

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν πάρω μια μικρή τσάντα πλάτης (http://www.skroutz.gr/s/11169617/Herschel-Supply-Co-Packable-Daypack-Navy-Red-10076-01410-OS.html)
που έχει μεγαλύτερες διαστάσεις καπου 40χ30χ10 πιστεύετε θα έχω πρόβλημα?
Τις μετράνε και αυτές κάπου για το μέγεθος? Γιατι θεωρητικά η τσάντα πλάτης αν δεν είναι γεμάτη μαζεύει και μπορεί να πάρει τις διαστάσεις που λενε..

Γνωρίζετε να με διαφωτίσετε?
thanks
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Εγω οταν ειχα ταξιδεψει δεν εκαναν αυστηρο ελεγχο, εξαρταται ομως που θα τυχεις.
 

giorgos t

Member
Μηνύματα
54
Likes
3
αλλά και να κάνουν αυστηρό έλεγχο μια τσάντα πλάτης που αν τη συμπιέσεις μικραίνει , δεν θα μπορώ να τη περάσω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.800
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom