Ουγγαρία Τσεχική Δημοκρατία Πραγα ή Βουδαπεστη ;;

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Η Βιέννη συνδιάζεται με Μπρατισλάβα και με Άλπεις κατεμέ. Άλλα γούστα είναι αυτά.
 
Μηνύματα
9
Likes
3
Καλησπέρα σε όλους!!!! Θα ήθελα να καταθέσετε την άποψη σας για την επιλογή προορισμού και πιο συγκεκριμένα Πραγα η Βουδαπεστη σε συνδυασμό με Λιουμπλιάνα με την οποία εγώ και η κοπέλα μου με βάση αυτά που μας έχουν πει και αυτα που έχουμε δει έχουμε εντυπωσιαστει οποτε επρόκειτο να παμε για 6 μέρες όπου τις πρώτες 2 μισή μερες θα μείνουμε Λιουμπλιάνα και μετά έχουμε διχαστει ανάμεσα σε Βουδαπεστη και Πραγα!!
Ποια θα επιλέγατε εσείς για ένα ζευγάρι?
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα σε όλους!!!! Θα ήθελα να καταθέσετε την άποψη σας για την επιλογή προορισμού και πιο συγκεκριμένα Πραγα η Βουδαπεστη σε συνδυασμό με Λιουμπλιάνα με την οποία εγώ και η κοπέλα μου με βάση αυτά που μας έχουν πει και αυτα που έχουμε δει έχουμε εντυπωσιαστει οποτε επρόκειτο να παμε για 6 μέρες όπου τις πρώτες 2 μισή μερες θα μείνουμε Λιουμπλιάνα και μετά έχουμε διχαστει ανάμεσα σε Βουδαπεστη και Πραγα!!
Ποια θα επιλέγατε εσείς για ένα ζευγάρι?
Με καμιά από τις 2 επιλογές δεν θα απογοητεύτεις από άποψη ομορφιάς απλά η Πράγα είναι αποκρουστικά τουριστική. Προτιμώ Βουδαπέστη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δεν ειδα κατι εντυπωσιακο στη Λουμπλιανα, αλλα περι ορεξεως...
Με τι τροπο θα δυανυσετε τις τεραστιες αποστασεις μεταξυ των πολεων που θελετε?
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
βουδαπεστη και απο εμενα! Λουμπλιανα την εχω επισκεφτει (δις) νομιζω οτι μια μερα ειναι αρκετη (Η σλοβενια υπερεχει στην υπαιθρο της...η πιο πρασινη χωρα της ΕΕ φημολογειται οτι ειναι)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom