2017. Πού πάμε;

Joanna29

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά
Εγω με την σειρά μου έχω ήδη προγραμματισμένη Αμερικη τον Απρίλιο. Θα πάω Φιλαδέλφεια στον ξαδερφό μου που παντρεύεται εεε και δεν θα αφήσω την αγαπημένη μου Νεα Υόρκη απ'έξω για ένα δεκαημεράκι. Τρίτη φορά μεν αλλα είμαι εθισμένη.
 
Last edited by a moderator:

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Lena's Stone Forest
Θα πάμε για πρώτη μας φορά στην Ισπανία τον Μάρτιο να δούμε τα Las Fallas στη Βαλένθια και θα κάτσουμε και μερικές μέρες Μαδρίτη και δυο στην Cuenca. Το καλοκαίρι ξανά Αστυπάλαια και το χειμώνα κάπου με χριστουγεννιάτικες αγορές, δεν ξέρουμε ακόμα που.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Για μια Αμερική ακόμη(ανατολικά αυτήν την φορά) δεν θα έλεγα όχι.Θα προσπαθήσουμε...
Συν τα κλασσικά από Ευρώπη,2-3 Αγγλία,1-2 Γερμανία(δουλειές που συνδυάζονται με ότι παρατάσεις είναι δυνατόν) και ότι άλλο από Ευρώπη προκύψει στην πορεία.
 
Μηνύματα
36
Likes
8
Οριστε, ανοιξα θεμα για το '16 το φθινοπωρο του '15 και με πηραν στο ψιλο. Θεος !
Και εγώ που έλεγα πως βιάζομαι να κλείσω εισιτήρια.
Συνήθως για Ιούλιο_-Αύγουστο κλείνω από Οκτώβριο περίπου.
Βρίσκω πάντα καλές τιμές, γιατί ως γνωστόν το καλοκαίρι είναι ακριβότερα.
Καλά κανω;
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ξεκινάμε δυναμικά το Φεβρουαριο με Βιετνάμ!!Άφιξη στο Ανόι και επιστροφή από Χο τσι Μινχ!!Από Αθήνα με aeroflot 593 ευρώ!
γυρισα τον απριλη τελειο το πακετο λατρεψα HOI AN kai mekong river και ενα μερος που ειναι πολυ μαγικοτερο απο το το ha long bay απλα νομιζεις οτι τι μερος δεν υπαρχει.....
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
849
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Το πρόγραμμα έχει Λισαβώνα για το Μάρτιο του 17΄με κλεισμένα εισιτήρια από το Μάιο του 16΄ και .... θα δούμε στη πορεία τι άλλο θα βγει!
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγία Πετρούπολη
Xριστούγεννα Βουδαπέστη και μετά βλέπουμε! :xalara:

(Περίμενα, περίμενα τις προσφορές της Aegean-πέρυσι είχα κλείσει μετ' επιστροφής Χανιά-Λονδίνο 100 ευρώ μες τις γιορτές-αλλά φέτος δεν... Οπότε ryan και wizz!)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.924
Likes
40.760
Και εγώ που έλεγα πως βιάζομαι να κλείσω εισιτήρια.
Συνήθως για Ιούλιο_-Αύγουστο κλείνω από Οκτώβριο περίπου.
Βρίσκω πάντα καλές τιμές, γιατί ως γνωστόν το καλοκαίρι είναι ακριβότερα.
Καλά κανω;
Ως επι το πλειστον κλεινω δωρεαν θεσεις και ειναι περιορισμενες, γι αυτο το βιαζομαι. Γενικα καλυτερες τιμες βρισκεις λιγο μετα τα Χριτουγεννα, οποτε δε νομιζω οτι κανεις καλα...
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.073
Πωπω, με εχετε κομπλαρει με ο,τι γραφουτε, τους προορισμοι εννοω, τους τοσο ιχθυωτικους (ψαρωτικους θελω να πω) και ντρεπομαι να αναφερω οτι για τον (πρωτα ο Θεος) Μαρτιο του 2017, εκλεισα μιαν κοπεγχαγη.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
4.033
Έκλεισα και εγώ πριν λίγο ταξιδάκι. 9 με 19 Μαρτίου θα ξεπαγιάζουμε στη Μόσχα και στην Αγία Πετρούπολη. Ήταν τόσο καλή η τιμή των 95 ευρώ απευθείας από Θεσνίκη για Μόσχα που ήταν δύσκολο να αντισταθούμε στο πειρασμό.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
το πρωτο για το 2017 ειναι κλεισμενο!ΒΙΕΤΝΑΜ [700ευρω απο ηρακλειο-αθηνα-μοσχα-ανοι κ επιστροφη απο χο τσι μινχ για ηρακλειο μεσω μοσχας κ αθηνας] για 2 εβδομαδες!!!...κ πιστευω να υπαρξει συνεχεια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom