Καλώς σας βρήκα τραβελοστορίτες και τραβελοστορίτισες!

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Είμαι η Μαρία από τη Θεσσαλονίκη, καινούριο μέλος στο forum και λατρεύω τα ταξίδια σε τέτοιο σημείο που ώρες-ώρες ... υποψιάζομαι ότι στην ... προηγούμενη ζωή μου μπορεί να ήμουν τσιγγάνα!!! χαχα!
Ταξιδεύω όσο μου επιτρέπουν τα οικονομικά μου και δεν έχω παράπονο, θεωρώ ότι έχω κάνει αρκετά ταξίδια σε σχέση με αυτά...
Φίλες και φίλοι, ζητώ τη βοήθειά σας επειδή είμαι ανίδεη! Έχω ήδη αναρτήσει ένα θέμα όπου ζητώ πληροφορίες για αστικές μετακινήσεις στην πόλη της Μπολόνια και της Φερράρα, αλλά δεν μου έχει απαντήσει κανείς. Προφανώς το έχω αναρτήσει σε λάθος μέρος. Παρακαλώ πείτε μου που πρέπει να δημοσιεύω όταν ζητώ πληροφορίες και πως! SOS!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Είμαι η Μαρία από τη Θεσσαλονίκη, καινούριο μέλος στο forum και λατρεύω τα ταξίδια σε τέτοιο σημείο που ώρες-ώρες ... υποψιάζομαι ότι στην ... προηγούμενη ζωή μου μπορεί να ήμουν τσιγγάνα!!! χαχα!
Ταξιδεύω όσο μου επιτρέπουν τα οικονομικά μου και δεν έχω παράπονο, θεωρώ ότι έχω κάνει αρκετά ταξίδια σε σχέση με αυτά...
Φίλες και φίλοι, ζητώ τη βοήθειά σας επειδή είμαι ανίδεη! Έχω ήδη αναρτήσει ένα θέμα όπου ζητώ πληροφορίες για αστικές μετακινήσεις στην πόλη της Μπολόνια και της Φερράρα, αλλά δεν μου έχει απαντήσει κανείς. Προφανώς το έχω αναρτήσει σε λάθος μέρος. Παρακαλώ πείτε μου που πρέπει να δημοσιεύω όταν ζητώ πληροφορίες και πως! SOS!!!
Γεια. Χθες σου απάντησα εγώ http://www.travelstories.gr/community/threads/Ταξιδι-στην-Ιταλια.48459/page-23#post-633060
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Να μπαίνεις συχνά στο travelstories: θα προετοιμάσεις τέλεια το ταξίδι σου και ταυτόχρονα θα το μάθεις :):)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες συνονόματη. Είμαστε πάντα στη διάθεση σου :)
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την προθυμία σας:)!!!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την προθυμία σας:)!!!
Καλως ηρθες στη παρεα.
Σου ευχομαι καλη οργανωση του επομενου ταξιδιου σου, αλλα να ξερεις: εμεις θα σε περιμενουμε να γυρισεις για να σε ....ανακρινουμε :icon_evil:
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Καλως ηρθες στη παρεα.
Σου ευχομαι καλη οργανωση του επομενου ταξιδιου σου, αλλα να ξερεις: εμεις θα σε περιμενουμε να γυρισεις για να σε ....ανακρινουμε :icon_evil:
Ευχαριςτώ και πάλι ευχαριςτώ! Κανένα πρόβλημα! Να με ανακρίνετε όσο θέλετε! Στη διάθεςή σας μετά την επιστροφή!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Mπολονια το κεντρο ,βλεπεται ανετα με αρκετο περπατημα,για πιο πολλα υπαρχουν αστικες ανετα.Στη Φερραρα ημουν για 2 μερες τον Ιουνη και εκτος μια μερα που ηθελα να δω κατι ιδιαιτερο πιο εξω και πηρα ταξι..εβρεχε κι ολα,την περπατησα σχεδον ολη.Μια πολυ ευχαριστη μικρομεσαια για τα Ιταλικα μετρα πολη,μου αφησε αριστες εντυπωσεις,θα ξαναπηγαινα ,πραμα που δεν μπορω να πω για την Μπολονια.Α,καλως ηρθες και καλα ταξιδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.464
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom