ΗΠΑ Αναζήτηση εισιτηρίων για Η.Π.Α.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
H British σιγά σιγά το κλείνει το μαγαζί, με το καλό φαγητό.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.184
Likes
4.034
Λοιπόν θα κλείσω για αρχές μαρτίου με τη κοπέλα μου για Νέα Υόρκη και μου βγάζει πήγαινε έλα 470 ευρώ. Ακούω γνώμες να κλείσω ή να περιμένω για ακόμη κάτι καλύτερο..?
Όχι ότι είναι άσχημη, αλλά εγώ θα περίμενα. Μπορείτε νομίζω να χτυπήσετε κοντά στα 400. Από θεσνίκη εδώ και ένα χρόνο βλέπω περισσότερες προσφορές. Πάντως ακριβή τιμή δεν είναι, αλλά ούτε και ευκαιρία για να κλείσετε μισό χρονο πιο πριν.
 

max1990

Member
Μηνύματα
47
Likes
11
Όχι ότι είναι άσχημη, αλλά εγώ θα περίμενα. Μπορείτε νομίζω να χτυπήσετε κοντά στα 400. Από θεσνίκη εδώ και ένα χρόνο βλέπω περισσότερες προσφορές. Πάντως ακριβή τιμή δεν είναι, αλλά ούτε και ευκαιρία για να κλείσετε μισό χρονο πιο πριν.
Αυτό λέω να κάνω και εγώ. Να περιμένω μήπως και κάτσει κάτι καλύτερο. Για να δούμε...
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Οι τιμές αναπροσαρμοζονται διαρκώς. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα υπάρχει μια μελλοντική πτώση στην τιμή σε κάποια ενδεχομένη προσφορά. Απλα λίγη υπομονή
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
461
Likes
1.501
Οι τιμές αναπροσαρμοζονται διαρκώς. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα υπάρχει μια μελλοντική πτώση στην τιμή σε κάποια ενδεχομένη προσφορά. Απλα λίγη υπομονή
Ακριβώς οπως τα λέει ο φίλος . Ο Μάρτιος σίγουρα θα έχει καλύτερες ακόμη τιμές . Ανέμενε μετα τη λήξη του καλοκαιριού, θα έλεγα σε κανένα - δυο μήνες και έπειτα,τις χειμερινές προσφορές .
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Χθές 470 με lufhansa σήμερα 570. Τι ατυχία είναι αυτή ρε παιδιά.?
Μπορεί να ξαναβγεί προσφορά.Αλλά γενικά καλό είναι να βάζει κανείς κάποιο όριο και αν βρίσκει στο όριο ή κάτω από αυτό να κλείνει αμέσως.Και μετά να κανονίζει τα υπόλοιπα με την ησυχία του και χωρίς άγχος.Γιατί πιθανό αυτά που θα κερδίσεις από το εισιτήριο να τα χάσεις από τα ξενοδοχεία αν αργήσεις να κλείσεις.
 

max1990

Member
Μηνύματα
47
Likes
11
Μπορεί να ξαναβγεί προσφορά.Αλλά γενικά καλό είναι να βάζει κανείς κάποιο όριο και αν βρίσκει στο όριο ή κάτω από αυτό να κλείνει αμέσως.Και μετά να κανονίζει τα υπόλοιπα με την ησυχία του και χωρίς άγχος.Γιατί πιθανό αυτά που θα κερδίσεις από το εισιτήριο να τα χάσεις από τα ξενοδοχεία αν αργήσεις να κλείσεις.
Δεν έχεις άδικο απλά επειδή θα πάω με τη κοπέλα μου η οποία είναι κύπρια και πρέπει να βγάλει βίζα για αυτό και δεν τα κλείσαμε. Αλλά ευτυχώς τη βίζα τη πήρε και στην επόμενη προσφορά που ελπίζω να βγει θα τα κλείσω κατευθείαν.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Παιδιά εγώ έκλεισα για 25/02 με 04/03 με 440; τα παρακολουθούσα καιρό κ είδα πολλάσκαμπανεβάσματα..δεδομένουοόμως πως ήθελα να εκμεταλλευτώ την αργία της Κ. Δευτέρας είπα να μην το ρισκάρω...Να τονίσω πως τα είχα βρει μέσω skyscanner και πιο φτηνά αλλά με site για το οποίο διαβασα μόνο αρνητικά σχόλια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom