Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Όποτε θες την ακυρώνεις. Το ελάχιστο εισόδημα λογικά κάπου στα 11.000-12.000 μικτά το χρόνο. Δε χάνεις τίποτα να κάνεις μια άιτηση online...
Σιγουρα το σταθερο εισοδημα μετραει αλλα πιο πολυ η σχεση με την τραπεζα κ η οικονομικη επιφανεια..προσφατα φιλος εβγαλε ανετα τετοια καρτα με 0 εισοδημα (δηλωθεν...) αλλα με παχυλες χρονιες καταθεσεις...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.000
Likes
40.900
1) Σιγουρα το σταθερο εισοδημα μετραει αλλα πιο πολυ η σχεση με την τραπεζα
2) κ η οικονομικη επιφανεια..προσφατα φιλος εβγαλε ανετα τετοια καρτα με 0 εισοδημα (δηλωθεν...) αλλα με παχυλες χρονιες καταθεσεις...
1) Έχω την εντύπωση ότι μετράει και η σχέση με τον δανεισμό και τις κάρτες. Ας πούμε πιο πιθανό είναι να θεωρηθεί καλός πελάτης για κάρτα κάποιος που έχει ήδη μια, την κινεί συνεχώς και δεν χρωστάει από κάποιον που βγάζει πρώτη φορά και δεν ξέρουν αν θα αφήσει απλήρωτα χρέη. Αν είσαι ήδη υπερδανεισμένος το ξεχνάς μάλλον.
2) Καλά, δεν είναι ανάγκη να είναι και χρόνιες. Σου τη βγάζουν αυτόματα αν φέρεις φρέσκο χρήμα σε προθεσμιακή συνδεδεμένη με bonus, αν δεν κάνω λάθος.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
μια συγκινηση την εχω...επιτελους μετα απο 98098037778 απορριπτικες απαντησεις στην αιτηση μου για aegean bonus (περισσοτερες απο αυτες που εκανε ο τιμ ρομπινς στο φιλμ τελευταια εξοδος ριτα χειγουρθ) :haha: ....ναι λοιπον ανηκω στο κλαμπ σας!:xalara:
η πλακα ειναι οτι ποτε ο μισθος μου δεν ηταν τοσο μεζες οπως τωρα!:shock::shock:

τωρα να δειτε γερμανια που θα πεσει με την aegean!θα μεινω με ενα δοντι :haha: μεχρι να βαλει κ αλλο προορισμο απο θεσνικη!
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
μια συγκινηση την εχω...επιτελους μετα απο 98098037778 απορριπτικες απαντησεις στην αιτηση μου για aegean bonus (περισσοτερες απο αυτες που εκανε ο τιμ ρομπινς στο φιλμ τελευταια εξοδος ριτα χειγουρθ) :haha: ....ναι λοιπον ανηκω στο κλαμπ σας!:xalara:
η πλακα ειναι οτι ποτε ο μισθος μου δεν ηταν τοσο μεζες οπως τωρα!:shock::shock:

τωρα να δειτε γερμανια που θα πεσει με την aegean!θα μεινω με ενα δοντι :haha: μεχρι να βαλει κ αλλο προορισμο απο θεσνικη!
Μέσω ιντερνετ την έκανες;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
οχι σε καταστημα την εκανα.
@paefstra αλλαξε κατι στις απευθειας πτησεις;ειχα κοψει ελπιδα μιας κ με εξαιρεση τη γερμανια για οτιδηποτε αλλο πρεπει να κατεβω αθηνα κ δε βολευει με τιποτα... στα μιλια ειδικα.
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Ρώτησα στη τράπεζα και μου είπε θέλει τουλάχιστον 8500€ καθαρά!
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
οχι σε καταστημα την εκανα.
@paefstra αλλαξε κατι στις απευθειας πτησεις;ειχα κοψει ελπιδα μιας κ με εξαιρεση τη γερμανια για οτιδηποτε αλλο πρεπει να κατεβω αθηνα κ δε βολευει με τιποτα... στα μιλια ειδικα.
Αγ.Πετρούπολη και Παρίσι τους καλοκαιρινούς μήνες!!!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ρώτησα στη τράπεζα και μου είπε θέλει τουλάχιστον 8500€ καθαρά!
Εγώ την έβγαλα το 2015 με συνολικό δηλωθεν εισοδημα 5500 ευρώ. Και θυμάμαι πολύ καλά ότι ο υπαλληλος με είχε αποτρέψει από το να κάνω αίτηση. Βέβαια το όριο που μου έχουν δώσει είναι πολύ μικρό αλλά κάνω την δουλειά μου
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Μοναδική προσφορά σε κάθε νέα κάρτα Aegean Βonus Visa.
10.000 μίλια ΔΩΡΟ με την έκδοση κάθε νέας Aegean Bonus Visa από 15.9.2016 έως 15.10.2016.

Περισσότερα εδώ:
http://www.alphabankcards.gr/?TabId=136&xmid=13540

Έκανα αίτηση ηλεκτρονικά και περιμένω... :rolleyes:
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Έκανα αίτηση πριν μια βδομάδα, έχασα το bonus ή μετράει η ημέρα έκδοσης? Γιατί δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα!
 
Last edited:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Έκανα αίτηση πριν μια βδομάδα, έχασα το bonus ή μετράει η ημέρα έκδοσης? Γιατί δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα!
Μμμ, καλή ερώτηση. Δεν γνωρίζω. Όμως λογικά θα μετράει η μέρα έκδοσης.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.165
Μηνύματα
882.646
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom