Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

socratis

Member
Μηνύματα
18
Likes
9
Είμαι παλιό μέλος του Aegean miles & bonus και το έχω αξιοποιήση στο παρελθόν πάρα πολύ, αλλά τώρα πια αν και έχω πολλά μίλια είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεις αυτό που θέλεις και το κόστος πολλές φορές είναι ψηλό όταν βρίσκεις προσφορές στην ίδια τιμή, πχ. έκλεισα για Βαρκελώνη με Aegean με 100 ευρώ το άτομο πήγαινε- έλα, με τα μίλια θα πλήρωνα κοντά στα ίδια για φόρους και ξόδευα και τα μίλια. Τα μαζεύω όμως για να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι που να αξίζει όπως αυτό που αναφέρεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Στο επόμενο ταξίδι μου θα κλείσω με μίλια 2 πιθανές ημερομηνιες και θα κρατήσω όποιο εισιτήριο με βολεύει απο τα δύο λόγω υποχρεώσεων που δε μπορω να προβλέψω. Θα χάσω μόνο 20 ευρώ από την ακύρωση εν γνώσει μου. Λες να είναι το ίδιο;
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Βρε παιδιά, τα εισιτήρια που έχουν εκδοθεί με εξαργύρωση μιλίων δεν δικαιούνται μίλια;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Μάλιστα. Φαντάζομαι πως το ίδιο ισχυει και με τα εισιτήρια με εξαργύρωση μπόνους.
Έτσι πρέπει να είναι καθώς εξαιρούνται όλες οι προσφορές κτλ.Αλλά δεν είμαι σίγουρος καθώς δεν έχω μπόνους.Άς απαντήσει κάποιος που ξέρει σίγουρα.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Εξαργύρωσα μίλια για να πάρω ένα προϊόν από τα duty free και τα μίλια μου τα πέρασαν κανονικά σαν να το αγόραζα..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Μήπως επικρατεί άλλο καθεστώς στις αγορές ή πχ στις ενοικιάσεις αυτοκινήτων με εξαργύρωση;Δεν ξέρω καθώς κάνω εξαργυρώσεις σε εισιτήρια και εκεί σίγουρα δεν δίνουν μίλια.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Νέα συνεργασία με την COSMOTE.

500 MB τον μήνα στα μέλη για κάθε ανανέωση συμβολαίου ή καινούριο σύμβολο(συνδρομή η καρτοκινητό).

Λεπτομέρειες εδώ:
https://el.aegeanair.com/milesandbo...mail&utm_content=banner1&utm_campaign=Cosmote

Φαίνεται ότι γενικότερα αρχίζει συνεργασία με COSMOTE καθώς ήδη έβγαλαν και προσφορά 30,00 Ευρώ έκπτωση για επιλεγμένους προορισμούς εξωτερικού που θα αλλάζουν κάθε μήνα(λεπτομέρειες στις προσφορές που μπήκε το θέμα).

ΥΓ:Σίγουρα δεν δουλεύω στην Α3 :D
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα,

Πραγματοποίησα κράτηση στην booking μέσω του σαιτ της Aegean για να πάρω μίλια (28-31 Ιουλίου), τα μίλια ακόμα δεν έχουν μπεί αλλά το πρόβλημα έιναι ότι δεν θυμάμαι και τον αριθμό κράτησης. Υπάρχει περίπτωση να τα διεκδικήσω με κάποιο τρόπο χωρίς να γνωρίζω τον αριθμό της κράτησής μου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom