Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του πρώτου εξαμήνου.

http://www.naftemporiki.gr/finance/story/1149470/aegean-enopoiimena-esoda-4035-ekat-to-a-eksamino

Υπήρχαν περισσότερα αεροσκάφη αυτό το εξάμηνο σε σύγκριση με το 2015.Επομένως παρά την αύξηση της χωρητικότητας η εταιρεία δεν μπόρεσε να παρουσιάσει ικανοποιητικά αποτελέσματα.Πιθανόν να πουλάει με μικρά περιθώρια λόγω του ανταγωνισμού(Ryanair?) ιδιαίτερα στις γραμμές εσωτερικού που φαίνεται ότι το πρόβλημα είναι εντονότερο ή η πληρότητα στις πτήσεις δεν είναι ικανοποιητική.Επίσης υπάρχει και το θέμα της αύξησης του ΦΠΑ για το οποίο η εταιρεία διαμαρτύρεται έντονα.Μπορεί να προσπάθησε να απορροφήσει κάποιο ποσοστό με αποτέλεσμα να επιβαρύνει το κόστος.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εκλεισα εχθες θεσσαλονικη-Στουτγαρδη μεσα στο Πασχα με 92 ευρω!
Παιδια εχει Αθηνα-Αμστερνταμ ολο το καλοκαιρι με 115 ευρω,135 Βαρκελωνη κλπ!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Μόλις έριξα μια ματιά και όταν πάω να κάνω κράτηση μου λέει, πρόγραμμα πτήσεων για την 26.03.2017 και μετά, δεν είναι ακόμη διαθέσιμα.
 

kostasblue

Member
Μηνύματα
21
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
εκλεισα εχθες θεσσαλονικη-Στουτγαρδη μεσα στο Πασχα με 92 ευρω!
Παιδια εχει Αθηνα-Αμστερνταμ ολο το καλοκαιρι με 115 ευρω,135 Βαρκελωνη κλπ!
Μόλις έριξα μια ματιά και όταν πάω να κάνω κράτηση μου λέει, πρόγραμμα πτήσεων για την 26.03.2017 και μετά, δεν είναι ακόμη διαθέσιμα.
Τελικα τι ισχυει;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
μπες οπως σου ειπα..παιδια ας μου διαγραψει καποιος το παραπανω μηνυμα,δεν καταφερα να βαλω μια φωτο με τα δρομολογια μετα τις 26 Μαρτη
 
Last edited:

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Στο Low Fare Calendar μου δείχνει το πρόγραμμα, αλλά δε μπορώ να κάνω κράτηση σε ημερομηνίες μετά τις 26-3-2017
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
μπες οπως σου ειπα..παιδια ας μου διαγραψει καποιος το παραπανω μηνυμα,δεν καταφερα να βαλω μια φωτο με τα δρομολογια μετα τις 26 Μαρτη
Απο τα tools πήγαινε επεξεργασία και σβήστα όλα και πάτα αποθήκευση αλλαγής... αυτη η λειτουργία ισχύει για λίγο μετά απο την δημοσίευση του σχολίου σου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom