Ιταλία Πληροφορίες για Νάπολη

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Κοιτουσα για τον καιρό και είδα ότι αρχές Οκτωβριου θα έχει 28 βαθμούς :confused: Εννοείται πως θα κοιτάξω και αργότερα,σε περίπτωση που αλλάξουν τα δεδομένα,αλλα λετε να εχει τοση ζεστη; Να πάρω τα καλοκαιρινά μου μαζι δηλαδη; :p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κοιτουσα για τον καιρό και είδα ότι αρχές Οκτωβριου θα έχει 28 βαθμούς :confused: Εννοείται πως θα κοιτάξω και αργότερα,σε περίπτωση που αλλάξουν τα δεδομένα,αλλα λετε να εχει τοση ζεστη; Να πάρω τα καλοκαιρινά μου μαζι δηλαδη; :p
Οτι θα επαιρνες κ στην Αθηνα τετοια εποχη..τσεκαρε παντως πριν
www.meteo.it
Ασχετο: ο τιτλος βγαζει ματια..Ναπολη στα ελληνικα.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Κοιτουσα για τον καιρό και είδα ότι αρχές Οκτωβριου θα έχει 28 βαθμούς :confused: Εννοείται πως θα κοιτάξω και αργότερα,σε περίπτωση που αλλάξουν τα δεδομένα,αλλα λετε να εχει τοση ζεστη; Να πάρω τα καλοκαιρινά μου μαζι δηλαδη; :p
θυμισε μου ημερομηνίες που πας
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Τωρα που κοιτάω,λέει μέχρι 23-24 βαθμούς. Όπως ειπαν και παραπανω,λογικά όπως εδώ στην Ελλάδα θα ειναι ο καιρός.
 

Filis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπερα σε ολους τους ταξιδευτες!!!Θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για την ναπολη!!!οποιος εχει παει προσφατα θα ηταν τελεια να μου δωσει διαφορα tips!!!σας ευχαριστω!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.365
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Last edited:

Filis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Διάβασε πρώτα εδώ και αν έχεις απορίες ευχαρίστως να σου δώσω απαντήσεις όπου μπορώ φυσικά.

http://www.travelstories.gr/communi...pri-amalfitana-alberobello-matera-bari.55645/

Από το 2ο κεφάλαιο και μετά θα βρεις τις πληροφορίες που χρειάζεσαι για τη Νάπολι.[/QUOTE
Σ ευχαριστω πολυ Klair!!!
Εχω βρει αυτο το ξενοδοχειο τι γνωμη εχεις??
https://www.booking.com/hotel/it/a-...roup_adults=2&sb_price_type=total&type=total&
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.365
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Σαν τοποθεσία μία χαρά φαίνεται.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom