Oman air

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.659
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Έχω βρει κατά καιρούς πολύ καλές προσφορές από Μιλάνο για Bangkok και Singapore με Oman air. Ας ελπίσουμε, αν αρχίσει να πετάει από και προς Αθήνα, να δούμε κι εμείς τόσο καλές τιμές ..
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Γεια σας παίδες. Σκοπεύω να ταξιδέψω αρχές Μαϊου στην Ταϊλάνδη από Γερμανία. Βρήκα μια πολύ καλή προσφορά με την Oman Airlines. Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτές τις αερογραμμές; Είναι εντάξει για τόσο μεγάλο ταξίδι. Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχούμενη. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πολλές απαντήσεις... :p
Κρίμα που δεν υπάρχει άμεση ανταπόκριση
Η εταιρία δεν πετάει από/προς Αθήνα και για τους προορισμούς της υπάρχει έντονος ανταγωνισμός και πολλές επιλογές από Ελλάδα. Τι είδους άμεση ανταπόκριση περίμενες; Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έχει πετάξει κανείς μ'αυτήν; Ελάχιστες και μόνο κατά τύχη.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Πολλές απαντήσεις... :p
Κρίμα που δεν υπάρχει άμεση ανταπόκριση
Δεν έχει πετάξει ακόμη από Ελλάδα.Καλύτερα ψάξτο σε κανένα ξένο φόρουμ.

Επίσης μπορείς να δείς και στο SKYTRAX.΄Εχει σχόλια και βαθμολογίες,αρκετά πρόσφατα.
 
Last edited:

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Γεια σας παίδες. Σκοπεύω να ταξιδέψω αρχές Μαϊου στην Ταϊλάνδη από Γερμανία. Βρήκα μια πολύ καλή προσφορά με την Oman Airlines. Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτές τις αερογραμμές; Είναι εντάξει για τόσο μεγάλο ταξίδι. Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχούμενη. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!!!!!!
Εμεις χρησιμοποιησαμε την συγκεκριμενη εταιρια το 2014 επισης απο Γερμανια-Φρανκφουρτη για Μαλδιβες με ενδιαμεσο σταθμο το Αμαν της Ιορδανιας.
Τελεια εξυπηρετηση, αψογο προσωπικο και πολυ πολυ ανετο ταξιδι!
Απ ολες τις εταιριες που εχω πεταξει την βαζω στην 1η θεση ειλικρινα!
Αφου οπως λες βρηκες και καλη προσφορα, γνωμη μου να κλεισεις τα εισιτηρια αμεσως!!!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
Λίγο off-topic, αλλά γράφοντας "άμεση ανταπόκριση" μάλλον εννοεί την ανταπόκριση-απάντηση στο ερώτημά του...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εμεις χρησιμοποιησαμε την συγκεκριμενη εταιρια το 2014 επισης απο Γερμανια-Φρανκφουρτη για Μαλδιβες με ενδιαμεσο σταθμο το Αμαν της Ιορδανιας.
Τελεια εξυπηρετηση, αψογο προσωπικο και πολυ πολυ ανετο ταξιδι!
Απ ολες τις εταιριες που εχω πεταξει την βαζω στην 1η θεση ειλικρινα!
Αφου οπως λες βρηκες και καλη προσφορα, γνωμη μου να κλεισεις τα εισιτηρια αμεσως!!!
Κα πεταγε Φρανκφουρτη-Αμμαν η Oman? R u sure?
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Γερμανία παιδιά ζω..
Το άμεση ανταπόκριση που είπα πριν αφορούσε τις απαντήσεις εδώ καθώς είχα ξανα χρειαστεί την βοήθεια των μελών για το Λονδίνο που ταξίδεψα και δεν είχα πάρει ποτέ απάντηση..

Anyway σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Μπορεί επίσης κάποιος να μου δώσει κάποιο link που να αφορά Ταϊλάνδη-Καμπότζη-Βιετνάμ καθώς αυτές οι χώρες αποτελούν το επόμενο μου ταξίδι..

Σας ευχαριστώ πάλι εκ των προτέρων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.277
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom