Volotea, καλοκαιρι 2017 από 5Ε

Samion

Member
Μηνύματα
10.359
Likes
9.283
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
σε προσφορα πτησεις απο 5 Ε. λιγες σε αυτη την τιμη, αλλα καποιον μπορει να ενδιαφερουν. λιγο που ειδα στο σαιτ της, Αθηνα-Μπαρι 5Ε, Σαντορινη-Αθηνα, αλλα και Αθηνα-Μυκονος 19,99 ολο τον αυγουστο, το ιδιο και η επιστροφη. not bad..
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
σε προσφορα πτησεις απο 5 Ε. λιγες σε αυτη την τιμη, αλλα καποιον μπορει να ενδιαφερουν. λιγο που ειδα στο σαιτ της, Αθηνα-Μπαρι 5Ε, Σαντορινη-Αθηνα, αλλα και Αθηνα-Μυκονος 19,99 ολο τον αυγουστο, το ιδιο και η επιστροφη. not bad..
Χωρίς τίτλο.jpg

Κάνω κάτι λάθος και μου βγάζει αυτές τις τιμές;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εμενα μου βγαζει υψηλοτερες:)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.359
Likes
9.283
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το πρωι ειχε απ' ολα. Αργησατε. Ακομα εχει παντως των 5 σε αλλες χωρες στο σαιτ της. Εγγραφειτε στο newsletter η ακομα καλυτερα ενα απλο λαικ στο φεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.359
Likes
9.283
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για τους κρητικους φιλους:
Ηρακλειο-Παλερμο 28/6: 5Ε.
Αλλο δεν ψαχνω, οποιος ενδιαφερεται ψαχνει. Enjoy.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Έχω εγγραφεί στο newsletter και το μειλ που πήρα σήμερα το πρωί λέει "Say hi to summer 2017 from €5". Το πρωί που μπήκα δεν είδα αυτές τις προσφορές και γιαυτό ρώτησα που κάνω λάθος. Και για να μην υπάρχει παρεξήγηση, δεν σε αμφισβητώ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.359
Likes
9.283
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχω εγγραφεί στο newsletter και το μειλ που πήρα σήμερα το πρωί λέει "Say hi to summer 2017 from €5". Το πρωί που μπήκα δεν είδα αυτές τις προσφορές και γιαυτό ρώτησα που κάνω λάθος. Και για να μην υπάρχει παρεξήγηση, δεν σε αμφισβητώ
Το που κανεις λαθος και τι ακριβως ειδες το ξερεις καλυτερα εσυ, ουτε εγω σε αμφισβητω αλλα βαριεμαι ανουσιες συζητησεις. Εγραψα τι ειδα ακριβως, ολα ηταν one way. Οποιος πιστευει πιστευει. Πρακτορας των ισπανων δεν ειμαι. Τελος εδω.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
296
Likes
860
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Εγώ πάντως πριν από πέντε λεπτά έκλεισα το Μπάρι - Αθήνα στις 17/7/17 :xalara:σύνολο 9,99€ τα δύο άτομα (τώρα το πως και που θα πάμε είναι άλλο θέμα!:haha::haha::haha:)

Πιστεύω ότι θα ξαναβάλει η volotea πάλι τέτοια προσφορά όπως είχε βάλει και τον Ιούλιο του 2016. Ίσως όχι με 5€ αλλά με κανά 10ρικάκι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.418
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom