Volotea, καλοκαιρι 2017 από 5Ε

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Εγώ πάντως πριν από πέντε λεπτά έκλεισα το Μπάρι - Αθήνα στις 17/7/17 :xalara:σύνολο 9,99€ τα δύο άτομα (τώρα το πως και που θα πάμε είναι άλλο θέμα!:haha::haha::haha:)
Lecce,Matera,Gallipoli,otranto που αλλου θα βρουμε τοσεε ομορφιες σε τετοιες τιμεε.Εχει παει η ιταλια κοπιδι!

Και φετος παντως ειχε βγαλει αρκετες προσφορες αν θυμαμαι καλα απο 1 ευρω μεχρι 7 για Παλερμο και Μπαρι.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Καλη μνημη φιλε @ jimp. Το Μπαρι-Αθηνα ειχε γινει με 8 Ε πριν τρεις μηνες .
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Καλη μνημη φιλε @ jimp. Το Μπαρι-Αθηνα ειχε γινει με 8 Ε πριν τρεις μηνες .
Το οποίο και κλείσαμε αγαπητε iopa22 και το συνδυάσαμε με easyjet με δρομολόγιο Αθήνα - Νάπολη!
 

Travel1

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
σε προσφορα πτησεις απο 5 Ε. λιγες σε αυτη την τιμη, αλλα καποιον μπορει να ενδιαφερουν. λιγο που ειδα στο σαιτ της, Αθηνα-Μπαρι 5Ε, Σαντορινη-Αθηνα, αλλα και Αθηνα-Μυκονος 19,99 ολο τον αυγουστο, το ιδιο και η επιστροφη. not bad..
Lecce,Matera,Gallipoli,otranto που αλλου θα βρουμε τοσεε ομορφιες σε τετοιες τιμεε.Εχει παει η ιταλια κοπιδι!

Και φετος παντως ειχε βγαλει αρκετες προσφορες αν θυμαμαι καλα απο 1 ευρω μεχρι 7 για Παλερμο και Μπαρι.
Πως που ποτε;,,,,,,,,;;;;
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
σε προσφορα πτησεις απο 5 Ε. λιγες σε αυτη την τιμη, αλλα καποιον μπορει να ενδιαφερουν. λιγο που ειδα στο σαιτ της, Αθηνα-Μπαρι 5Ε, Σαντορινη-Αθηνα, αλλα και Αθηνα-Μυκονος 19,99 ολο τον αυγουστο, το ιδιο και η επιστροφη. not bad..
Μπηκα στο τοπικ για να εντοπισω ποτε ανεβαζει τα καλοκαιρινα, 28 Σεπτεμβρη του 16. Ειχα κλεισει 2 ταξιδια με 5ευρα τοτε που πραγματοποιθηκαν.

Πηρα τα 20 ευρω σε credit απο το megavolotea. Οριακα ΑΝ προλαβω να τα καψω για το καλοκαιρινο προγραμμα. Εχω 20 μερες ακομη.
Αλλιως θα τα φαω σε 9ευρα του Οκτωβρη ελπιζοντας να ακυρωθει η πτηση :)
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μπηκα στο τοπικ για να εντοπισω ποτε ανεβαζει τα καλοκαιρινα, 28 Σεπτεμβρη του 16. Ειχα κλεισει 2 ταξιδια με 5ευρα τοτε που πραγματοποιθηκαν.

Πηρα τα 20 ευρω σε credit απο το megavolotea. Οριακα ΑΝ προλαβω να τα καψω για το καλοκαιρινο προγραμμα. Εχω 20 μερες ακομη.
Αλλιως θα τα φαω σε 9ευρα του Οκτωβρη ελπιζοντας να ακυρωθει η πτηση :)
14 μερες bcs δεν ηταν η ισχυς του credit?

Νομιζω σ αυτο ειμαι τυχερη. Τελος Φεβρουαριου. Και θα υπαρχει καλοκαιρινο προγραμμα και δε θα ειναι πολυ αργα.

εδιτ: μετα καταλαβα, 20 μερες μεχρι να τα βγαλει οχι μεχρι να ληξει η ισχυς
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
14 μερες bcs δεν ηταν η ισχυς του credit?

Νομιζω σ αυτο ειμαι τυχερη. Τελος Φεβρουαριου. Και θα υπαρχει καλοκαιρινο προγραμμα και δε θα ειναι πολυ αργα.
7 μερες μαξ για να ανοιξεις το δωρο (κρατιεμαι) και αλλες 14 για να γινει η κρατηση.
Δεν ειμαστε παρορμητικοι να παταμε το κουμπι, τα μανουαλια τα κερδιζουμε με το σπαθι μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.705
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom