Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''11 Χρόνια Travelstories''

Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''


  • Total voters
    56
  • Poll closed .

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χμμ.. Τώρα το είδα εγώ :haha:
Δε θα έρθω γιατί θα είμαι ταξιδάκι Βουκουρέστι για ΣΚ. Διαβάζω τώρα τα άρθρα σας για tips όμως:clap:
Κρίμα. Θα σε δούμε όμως τα Χριστούγεννα;). Καλά να περάσεις!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
το σιγουρο ναι μου μετατραπηκε σε ισως, κατα τα φαινομενα αρρωσταινω.:rolleyes-80: γερη κραση, τι να λεμε. τουλαχιστον ας αρρωστησω τωρα για μια πρωτη γνωριμια με τον χειμωνα να ειμαι περδικι στην μαδριτη:cry:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εντάξει, τα ξέθαψα, ελπίζω να φτάσουν. Όχι ότι είναι απαραίτητα...

Μπουφανάκι να φέρετε!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Μόνο να τα κρατήσεις μακριά από μας :D
Πως κάνεις έτσι; Τουλάχιστον τα μικρόβια της @Nedelja είναι φρέσκα, ντόπια, σαν να λέμε τα καλύτερα (κατά το "σαν την Ελλαδίτσα μας και την Χαλκιδική δεν έχει!"). Κάτι άλλους ψωριάρηδες που τρέχανε στις Κίνες και στα Πακιστάνια να προσέχεις :bleh:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Πως κάνεις έτσι; Τουλάχιστον τα μικρόβια της @Nedelja είναι φρέσκα, ντόπια, σαν να λέμε τα καλύτερα (κατά το "σαν την Ελλαδίτσα μας και την Χαλκιδική δεν έχει!"). Κάτι άλλους ψωριάρηδες που τρέχανε στις Κίνες και στα Πακιστάνια να προσέχεις :bleh:
Κατάλαβα....θα βάλω την στολή του αστροναύτη και θα έρθω!
Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και είπαμε έχουμε το μικρόβιο του ταξιδιού αλλά αυτά που λες είναι άλλα μεταλλαγμένα :D
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Κρίμα. Θα σε δούμε όμως τα Χριστούγεννα;). Καλά να περάσεις!
Ναι ναι!
Ευχαριστώ!!
Κι εσείς, διασκεδάστε στη συνάντηση ! (όσο τελοσπάντωνε μπορείτε χωρίς εμένα) :D
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Εκτύπωσα το αυτοκολητάκι μου και αναμένω καρτερικά να σχολάσω! Μάλλον θα περάσει και ο σύζυγος.... Τελειώνει 12+.... τουλάχιστον με μαζέψει!
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Tελευταία και κατακρυωμένη...:(
Αλλά θα πάρω τα μικρόβια μου και θα έρθουμε!:D
Δηλαδη πάλι θα πρέπει να μουλιάσουμε στα οινοπνευματώδη... για προστασία

Πως κάνεις έτσι; Τουλάχιστον τα μικρόβια της @Nedelja είναι φρέσκα, ντόπια, σαν να λέμε τα καλύτερα (κατά το "σαν την Ελλαδίτσα μας και την Χαλκιδική δεν έχει!"). Κάτι άλλους ψωριάρηδες που τρέχανε στις Κίνες και στα Πακιστάνια να προσέχεις :bleh:
... και στα Βιετνάμια
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Παίδες καλά να περάσετε!!!
Μετά από ένα χειρουργείο που έκανα πριν 2 εβδομάδες, πίστευα οτι θα ήμουν σε θέση να έρθω απόψε στη συνάντηση.. Ωστόσο, ο Βούδας, ο Τζισους Κράιστ, ο Ελ Τιο του Ποτοσί και ολες οι αλλες σκοτεινες δυνάμεις ανα τον κόσμο έκαναν άλλα πλάνα και να που τωρα, με καθήλωσαν μέσα στο σπίτι... Και όχι μονο αυτό! Με έκαναν να ρίξω μαύρη πέτρα στα Χανια για τους επόμενους τρεις μήνες. Οπότε θα βρίσκομαι Αθήνα και θα χω όλο το χρονο να σας συναντήσω στο προσεχές μέλλον...

Πολλά χαιρετίσματα στα γνώριμα πρόσωπα και γενικά σε οσους παρευρεθείτε στη συνάντηση... Να τα σπάσετε!!! Περιμένουμε ανταπόκριση. Κουτσομπολιά καλοδεχούμενα... ;)
Χρόνια πολλά TravelStories!!!!

Άντε, σας αφήνω... Πάω να χορέψω cumbia δίπλα στη θάλασσα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.742
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom