ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
Δεν νομίζεις ότι όλα ξεκινάνε από το budget?Αν έλεγες το ποσό που θέλεις να ξοδέψεις θα μπορούσαν να γίνουν πιο συγκεκριμένες προτάσεις.

Και για περιοχές έχουν γραφτεί αρκετά στα προηγούμενα πόστς.
170-180 τη βραδια απλα να εχει δικο του μπανιο και να μην ειμαι με αλλους για ξενοδοχειο... Τωρα αν υπαρχει κατι φθηνοτερο ειτε σε διαμερισμα ειτε σε ξενοδοχειο ευπροσδεκτο...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
170-180 τη βραδια απλα να εχει δικο του μπανιο και να μην ειμαι με αλλους για ξενοδοχειο... Τωρα αν υπαρχει κατι φθηνοτερο ειτε σε διαμερισμα ειτε σε ξενοδοχειο ευπροσδεκτο...
Αν και λίγο ρουλέτα για το τι θα σας τύχει, με λίγη προσοχή στις κριτικές και περιοχές που θα διαλέξετε, μπορειτε να βρείτε αρκετά αξιοπρεπή ξενοδοχεία σε αρκετά χαμηλότερες τιμές απ'ότι αν ξέρατε με σιγουριά το όνομα τους απο πρίν στα hot deals του hotwire.com και τα express deals του priceline.com.
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
Στο Brooklyn μπορεις να μεινεις η θα με φανε λαχανο?
 

afroxilanthi

Member
Μηνύματα
32
Likes
0
Γεια σας και απο εμενα! Και εγω πρωτη φορα Νεα Υορκη για τον Ιουνιο και θα φυγω απο Λονδινο(για να σπασω τις απιστευτα πολλες ωρες πτησης!).Κοιταζω για ξενοδοχεια,εχω βρει αυτο
https://www.booking.com/hotel/us/th...ching_block_id=4966701_88773186_0_1_0;m_occ=1

The French quarters λεγεται, τι λετε;θελω να μεινω για 5 μερες.Ξερω οτι ισως να ειναι λιγο νωρις αλλα λεω να πληρωνω και να φευγουν σιγα σιγα!Επισης,δεν εχω πιστωτικη,εχω χρεωστικη της Πειραιως,μπορω να κλεισω μεσω booking με αυτη την καρτα;οποιαδηποτε πληροφορια ειναι δεκτη!
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια

Boxeraki

Member
Μηνύματα
187
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Χαβάη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα
δεν θα σου πω ποιο να διαλέξεις..θα σου πω όμως ποιο δεν θα διάλεγα με τίποτα...το πρώτο!!
 

antonina

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Γειά σας, εγω ψάχνω που να μείνω στη Νεα Υόρκη απο 15 Δεκεμβρίου εως 3 Ιανουαρίου, οικονομικα, εχει καποιος να μου προτεινει κατι?? Θα παω απο το Μεξικό
 

Boxeraki

Member
Μηνύματα
187
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Χαβάη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα
ειναι μια χαρα!
 
Last edited by a moderator:

AntonisDiv

Member
Μηνύματα
9
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Γαμήλιο...!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Νομίζω γενικά πως είναι περιττές οι κουβέντες για φασαρία και τουρίστες κλπ στην περιοχή της Times Square. Στην Νέα Υόρκη είσαι, για την ησυχία πήγες; :lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.619
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom