Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Περιμένοντας το Κουβέϊτ και τα άλλα,έχουμε 12 πτήσεις την εβδομάδα(7 πρωινές και 5 απογευματινές) για Καλαμάτα.Από Αθήνα και από τον Ιούνιο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Νέοι προορισμοί εκτός από Κουβέιτ και Εδιμβούργο θα είναι το Κάσσελ/Γερμανία(λόγω της έκθεσης),το Στρασβούργο,η Στουτγάρδη και το Αννόβερο.Καλοκαιρινό πρόγραμμα από Αθήνα πάντα.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Νέοι προορισμοί εκτός από Κουβέιτ και Εδιμβούργο θα είναι το Κάσσελ/Γερμανία(λόγω της έκθεσης),το Στρασβούργο,η Στουτγάρδη και το Αννόβερο.Καλοκαιρινό πρόγραμμα από Αθήνα πάντα.
Αυτούς τους προορισμούς (με bold) δεν τους είχε ήδη? Κάτι θυμάμαι :confused:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Επίσημη αναγγελία θερινού 2017(μέχρι τον επόμενο Οκτώβριο)


To θερινό πρόγραμμα δρομολογίων 2017
είναι τώρα διαθέσιμο!


Κάνε την κράτησή σου για πτήσεις μέχρι τον Οκτώβριο του 2017!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Τους είχε, αυτοί οι προορισμοί είναι εποχιακοί.
ΟΚ, απλά το αναφέρω γιατί ειπώθηκε ότι είναι νέοι προορισμοί... Άλλο εποχιακοί, άλλο νέοι (κ ναι είμαι τέτοιο σπασικλάκι :bleh:)
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
231
Likes
115
Καλησπέρα δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό θέμα ..
Ήθελα να κλείσω ένα εισιτήριο από Θεσσαλονίκη προς Αθήνα 09/12. Πάω στο site της Aegean και η πτήση 23:50 μου τη βγάζει 71 ευρώ . Το βάζω στο sky scanner και βρίσκω μέσω του petas με 18,69 ευρώ . Το έκλεισα από εκεί . Υπάρχει περίπτωση να ήταν κανένα λάθος και να μου το ακυρώσουν ; πως εξηγείται αυτή η διαφορά ;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλησπέρα δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό θέμα ..
Ήθελα να κλείσω ένα εισιτήριο από Θεσσαλονίκη προς Αθήνα 09/12. Πάω στο site της Aegean και η πτήση 23:50 μου τη βγάζει 71 ευρώ . Το βάζω στο sky scanner και βρίσκω μέσω του petas με 18,69 ευρώ . Το έκλεισα από εκεί . Υπάρχει περίπτωση να ήταν κανένα λάθος και να μου το ακυρώσουν ; πως εξηγείται αυτή η διαφορά ;
Τώρα έχει 31 περίπου στο petas και 71 στην Aegean.Φαντόζομαι πήρες mail επιβεβαίωσης και τσέκαρες στο site της Α3 τον κωδικό κράτησης.Αν ναι δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.Να είχαν εισιτήρια από προσφορά;
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
231
Likes
115
Πήρα email επιβεβαίωσης . Αλλά μου κάνε εντύπωση τόσο μεγάλη διαφορά . Μετά όταν το έκλεισα το κανα τσέκαρα και από 19 πήγε 25,69 στο petas. Πάλι μεγάλη διαφορά .
Και τώρα που το βλέπω πάλι 25,69 μου το βγάζει

Κάλεσα βέβαια την Aegean και μου επιβεβαίωσε ότι εκδόθησε εισιτήριο κανονικά.

Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί πρόβλημα έτσι?
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
233
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αίγυπτος
Κι εγώ έχω βγάλει εισιτήρια για Aegean από το petas σε πολύ χαμηλότερη τιμή σε σχέση με άλλα sites και δεν υπήρξε κανένεα απολύτως πρόβλημα. Μην ανησυχείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom