Ταξίδι μόνος ή μόνη??

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
πέρα από κάποιους εμπορικούς δρόμους πού μάρεσαν και κάποια εμπορικά κέντρα,δε τρελλάθηκα,πολυ μεθυσμένοι στα μετρό και τα τράμ,φτώχια,και μουντίλα!!
Το να μην σου αρέσει, το καταλαβαίνω και είναι φυσικά απολύτως σεβαστό. Μου λες σε παρακαλώ την φτώχεια που την είδες?
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Το να μην σου αρέσει, το καταλαβαίνω και είναι φυσικά απολύτως σεβαστό. Μου λες σε παρακαλώ την φτώχεια που την είδες?
Ειχε πολλους αστεγους σε σταθμους του μετρο,και γενικα εχει πολυ ανεργια απο μεταναστες απο οτι καταλαβα,γενικα με ειπαν οτι το βερολινο ειναι απο τις πιο "φτωχες" πολεις της γερμανιας.
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Το Βερολίνο κι εμένα μου άρεσε. Διαφέρει από τις λοιπές "στεγνές" και αποστειρωμένες γερμανικές πόλεις. Οι κωμοπόλεις βέβαια και τα χωριά τους, είναι άλλη ιστορία. Πανέμορφες!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
Ειχε πολλους αστεγους σε σταθμους του μετρο,και γενικα εχει πολυ ανεργια απο μεταναστες απο οτι καταλαβα,γενικα με ειπαν οτι το βερολινο ειναι απο τις πιο "φτωχες" πολεις της γερμανιας.
Άστεγους είδα και εγώ αλλά η γενικότερη εικόνα που αποκόμισα είναι ότι πρόκειται για οικονομικά εύρωστη πόλη.
 

N.D.

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Μη διστάζεις καθόλου! Κλείσε εισιτήρια στην πρώτη ευκαιρία που θα βγει και πήγαινε! Και δεν θα βαρεθείς καθόλου, στο εγγυώμαι! Στο Αμβούργο που πήγες, αφού βαρέθηκες απλά, πάλι καλά. Θα μπορούσες να είχες κόψει και φλέβες. Για μένα προσωπικά οι πιο μονότονες, μουντές, flat, ολόιδιες πόλεις σε όλη την Ευρώπη είναι οι γερμανικές. Απαπαπα!

Οσονούπω, οσονούπω! :)
Χαχαχα! Έκανα την αρχή με βαρετό μέρος απ' ότι φαίνεται! Χαίρομαι που το λες αυτό γιατί πίστευα ότι είχε να κάνει με το ότι ήμουν μόνη μου.. Εν τω μεταξύ γενικότερα δεν δυσκολεύομαι στο να κάνω παρέες αλλά εκεί οι ντόπιοι ήταν πολύ απρόσιτοι o_O:eek: Πάντως φοβερή η ιστορία σου για την Κίνα και είσαι και πολύ περιγραφικός! Είναι όνειρο ζωής για μένα να βρεθώ κάποια στιγμή προς τα κει!:)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Γειά σας! Μου δίνετε κουράγιο. Χώρισα και δεν βρίσκω σύντροφο για τα ταξίδια μου.
Δεν θα ήθελα να σταματήσω να ταξιδεύω
Και να μην σταματήσεις...τα καλύτερα θα κάνεις απο δω και πέρα :)
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Γειά σας! Μου δίνετε κουράγιο. Χώρισα και δεν βρίσκω σύντροφο για τα ταξίδια μου.
Δεν θα ήθελα να σταματήσω να ταξιδεύω
Και να μην σταματήσεις...τα καλύτερα θα κάνεις απο δω και πέρα :)
εγω απο τοτε που παντρευτηκα εκοψα τα ταξιδια...
Μηπως να το πιασω απτην αρχη;....:rolleyes-80:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
εγω απο τοτε που παντρευτηκα εκοψα τα ταξιδια...
Μηπως να το πιασω απτην αρχη;....:rolleyes-80:
.....και άργησες :)
Για αυτό το λόγο χώρισα ^^
....υπάρχει πιό σπουδαίος λόγος;
Καλύτερα να την έπιανες με άλλον,παρά αυτό! Ελεος...:D
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Γειά σας! Μου δίνετε κουράγιο. Χώρισα και δεν βρίσκω σύντροφο για τα ταξίδια μου.
Δεν θα ήθελα να σταματήσω να ταξιδεύω
Με τον άντρα μου περνάω ωραία στα ταξίδια. Έκανα πολύ δειλά το πρώτο ταξίδι μόνη μου πριν απο δύο εβδομάδες στη Ρώμη, μόλις για δυό μέρες. Πέρασα ανέλπιστα καλά. Θέλω να το ξανακάνω :)
 

evitaki_boa

Member
Μηνύματα
40
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Περού & Βολιβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλος ο κόσμος !!!
Σας καλησπερίζω από το εξωτικό Ρίο ντε Τζανέιρο...
Στις 15 Νοεμβρίου θα ταξιδέψω στο Μπουένος Άιρες όπου θα μείνω 5 μέρες .... απο εκεί φεύγω για Σαντιάγκο για 4 μερούλες .....
Θα είμαι μόνη μου....θα είναι κανείς προς τα εκεί εκείνο το χρονικό διάστημα ?!?!


Καλοδεχούμενοιιιιιιιιιιι !!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom