2017. Πού πάμε;

Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Κι εμείς, πάνω που δεν είχαμε καθόλου σχέδια, εμφανίστηκε "τσουπ" στην οθόνη το εισιτήριο του ενός ευρώ απο Άκτιο για Νάπολη.. Το ρίξαμε το κέρμα, οπότε θα ψάξουμε να επισκεφτούμε και τη Σαρδηνία, και το Μπάρι, και όποιο άλλο μέρος προκύψει για δύο εβδομάδες :)
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Μπανγκοκ τον Αύγουστο καλώς εχόντων. Πάντως τα εισιτήρια έχουν εκδοθει
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κι εμείς, πάνω που δεν είχαμε καθόλου σχέδια, εμφανίστηκε "τσουπ" στην οθόνη το εισιτήριο του ενός ευρώ απο Άκτιο για Νάπολη.. Το ρίξαμε το κέρμα, οπότε θα ψάξουμε να επισκεφτούμε και τη Σαρδηνία, και το Μπάρι, και όποιο άλλο μέρος προκύψει για δύο εβδομάδες :)
Σαρδηνια που κολλαει με Ναπολη? Γυρα στο νοτο κ Σιτσιλια ιζ γουετινγκ.
 

George Ef

Member
Μηνύματα
44
Likes
267
Επόμενο Ταξίδι
Στρασβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι έκλεισα το πρώτο μου ταξιδάκι για το 2017!!! Πρώτα ο θεός το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας 25/2-27/2 θα με βρει να "καρναβαλίζω" στη λατρεμένη Βενετία!! Είμαι πολύ χαρούμενη ξέρω θα γίνεται χαμός από κόσμο αλλά ήθελα να ξαναπάω Βενετία και νομίζω το καρναβάλι θάναι μοναδική εμπειρία
:pilot:
Ήμουν φέτος στο καρναβάλι της Βενετίας..Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως..
2017.Ισλανδία στις 29/3 για 8 ημέρες.Για το υπόλοιπο έτος,βλέπουμε..Ό,τι προκύψει μάλλον..
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Σαρδηνια που κολλαει με Ναπολη? Γυρα στο νοτο κ Σιτσιλια ιζ γουετινγκ.
Νομίζω έχει πτήσεις και για εκεί η Volotea, και τυχαίνει να έχουμε ένα καλό φίλο, γι' αυτό έλεγα. Αν δεν κάτσει, έτσι κι αλλιώς θα γυρίσουμε όσο μπορούμε τη νότια Ιταλία :) Και φυσικά ίσως χρειαστώ τη συμβουλή σου :rolleyes:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ναι το ξέρω. Ήταν να κάνω τουρ σε κράτη Σταν (προς θεού, δεν εννοώ τον "καραγκιόζη" Σταν) άλλα όταν βλέπεις μια τέτοια πτήση προς 250 ευρώ, αμαρτία είναι να το αφήσεις ;D

View attachment 158366
Για δώσε info Thanasis!!Ενδιαφέρον φαίνεται!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.754
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom