Ιταλία Ρώμη - Βενετία, βοήθεια για πρόγραμμα

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εμ ειχα δωσει το Cleopatra B&B που βρισκεται εκει κοντα , αλλα σε κανενα δεν αρεσει :roll:
οταν πανε και το δουν θα αλλαξουν γνωμη...στα συν πλεον και ο διασημος γειτονας: το Eataly...
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
εμ ειχα δωσει το Cleopatra B&B που βρισκεται εκει κοντα , αλλα σε κανενα δεν αρεσει :roll:
Ευαγγελία μου το cleopatra ήταν πολύ καλή εναλλακτική γιατί όντως οι σταθμοί ostiense και piramide θα βόλευαν καλύτερα.. Και ήταν το μόνο που άξιζε και είχε ελεύθερο δωματιο στην περιοχή, τα υπόλοιπα είχαν χάλια σχόλια.. Τελευταία στιγμή όμως προτίμησα το damiani&sister στον tuscolana γιατί έχει 24ωρη ρεσεψιόν και δεν ήθελα να ψαχνουμε τους ιδιοκτήτες, και ήταν και αρκετά φθηνότερο με βαθμό 8.9 στο booking..
 

alext84

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Καλησπέρα! Θα ταξιδεψω για πρωτη φορα στην Ιταλία μια εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα κι έχω σκεφτεί το εξής πρόγραμμα: 4μερες Ρώμη και 3 Βενετία. Θελουμε να δούμε κάποια βασικά μνημεία στην Ρώμη αλλά και να κάνουμε χαλαρές βολτες. Πιστεύετε πως εχω χωρίσει σωστα τις μέρες; Γιατί θελω να χαρώ και την τόσο ξεχωριστή Βενετία...! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Καλησπέρα! Θα ταξιδεψω για πρωτη φορα στην Ιταλία μια εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα κι έχω σκεφτεί το εξής πρόγραμμα: 4μερες Ρώμη και 3 Βενετία. Θελουμε να δούμε κάποια βασικά μνημεία στην Ρώμη αλλά και να κάνουμε χαλαρές βολτες. Πιστεύετε πως εχω χωρίσει σωστα τις μέρες; Γιατί θελω να χαρώ και την τόσο ξεχωριστή Βενετία...! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Νομίζω ότι καλά τις έχεις χωρίσει τις ημέρες! Αλλά από την άλλη πλευρά μην αγχώνεσαι. Αυτές τις πόλεις δεν τις χορταίνεις ούτε με τέσσερις ούτε με 14, ούτε με 24 ημέρες.:lol:
 

alext84

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Νομίζω ότι καλά τις έχεις χωρίσει τις ημέρες! Αλλά από την άλλη πλευρά μην αγχώνεσαι. Αυτές τις πόλεις δεν τις χορταίνεις ούτε με τέσσερις ούτε με 14, ούτε με 24 ημέρες.:lol:
Σωστα stfk...!!! Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα! Θα ταξιδεψω για πρωτη φορα στην Ιταλία μια εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα κι έχω σκεφτεί το εξής πρόγραμμα: 4μερες Ρώμη και 3 Βενετία. Θελουμε να δούμε κάποια βασικά μνημεία στην Ρώμη αλλά και να κάνουμε χαλαρές βολτες. Πιστεύετε πως εχω χωρίσει σωστα τις μέρες; Γιατί θελω να χαρώ και την τόσο ξεχωριστή Βενετία...! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Αν δεν πας την περίοδο του Καρναβαλιού 3 μερες Βενετία κ 4 μονο Ρώμη που έχει τόσα αξιοθέατα είναι πάρα πολλές....Έχει σημασία κ το πως θα πας από το ένα μέρος στο άλλο για να δεις αν μπορείς να το συνδυάσεις κ με καμιά άλλη πόλη . ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom