Προσφορές lonely planet

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Όλα τα e-books 5,95 ευρώ. Μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας 31/10/2016. Χωρίς κωδικό. Εξαιρούνται οι προ-παραγγελίες.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Αγοράζεις 2 πληρώνεις 1 για όλους τους έντυπους και ηλεκτρονικούς οδηγούς κλπ. μέχρι και την Κυριακή 27.11.2016 (εξαιρούνται οι προπαραγγελίες)

lonelyplanet.jpg
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
..σε αυτο μου το ταξιδι φετος ο οδηγος με δυσκολεψε παρα πολυ κυριως οσο αφορουσε τα μερη εστιασης.. ακυρες διευθυνσεις, κλειστα μαγαζια( αν και καινουργιος οδηγος στη εκδοση) , οσο αφορα τωρα αξιοθεατα, τις περιγραφες, την ενημερωση , τη ιστορια του τοπου αρχιζει να εχει αρκετες ελλειψεις και ανακριβιες.. διγουρα δεν περιμενω να μαθω ιστορια μεσα απο τον οδηγο αλλα συγκρινοντας τον με παλαιοτερες εκδοσεις αλλων χωρων...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
..σε αυτο μου το ταξιδι φετος ο οδηγος με δυσκολεψε παρα πολυ κυριως οσο αφορουσε τα μερη εστιασης.. ακυρες διευθυνσεις, κλειστα μαγαζια( αν και καινουργιος οδηγος στη εκδοση) , οσο αφορα τωρα αξιοθεατα, τις περιγραφες, την ενημερωση , τη ιστορια του τοπου αρχιζει να εχει αρκετες ελλειψεις και ανακριβιες.. διγουρα δεν περιμενω να μαθω ιστορια μεσα απο τον οδηγο αλλα συγκρινοντας τον με παλαιοτερες εκδοσεις αλλων χωρων...
Μου έχει τύχει κι εμένα αρκετές φορές. Ποιος ήταν ο συγκεκριμένος οδηγός;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να τα λέμε αυτά, να ξέρουμε που βαδίζουμε ;)
 

Elgrec0

Member
Μηνύματα
95
Likes
112
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα Μπαρ του Τσινάσκι L.A
Υπάρχει και η έκπτωση "45% off Not-So-Secret Sale offer" σε όλα τα hard copies και μάλιστα με δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 35Ε. Ισχύει μέχρι Κυριακή 22/1.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.792
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom