Ουγγαρία Βοηθεια για διαμονη σε Βουδαπεστη

Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταύλανδη- Σύδνεϋ
Ταξίδι-Όνειρο
Ζάμπια
Τέλεια! Ευχαριστω πολύ!
Γεια σας παιδια ειμαι νεα στην παρεα και ακρως ερωτευμενη με τα ταξιδια..!! Coco παω και εγω Βουδαπεστη για Δευτερη φορα, επελεξα και εγω να μεινω σε διαμερισμα μεσω της airbnb..!!! Για 3 διανυκτερευσεις ολοκληρο διαμερισμα 90ευρω για 2 ατομα.!! Και ακρως κεντρικο..!!! Αν δεν εισαι ηδη εγγεγραμεννος στην airbnb μπορεις να μου στειλεις το email σου και επειδη θα εγγραφεις για πρωτη φορα θα σου δωσει 18 ευρω εκπτωση για την πρωτη σου κρατηση..!!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.324
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ευχαριστώ πολύ Χριστίνα, αλλά έκανα ήδη την κράτηση μεσω airbnb :)
 
Μηνύματα
11
Likes
2
γεια σας. σκεφτομαι να επισκεφθω την βουδαπεστη τον φεβρουαριο. βρηκα αυτα τα δυο ξενοδοχεια και θελω εαν καποιος εμεινε σε αυτα να μου πει γνωμη για καθαριοτητα και τοποθεσια..

1. 12 Revay Hotel και 2. Carat Boutique Hotel
 

lefkothea91

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Καλησπέρα σας, εμείς έχουμε κάνει κράτηση σε αυτό το ξενοδοχείο https://www.booking.com/hotel/hu/ce...S:bo-U:c;sid=47d80fae716e99fd14e08b3005de564a γιατί η τιμή συγκριτικά με την ποιότητα ήταν πραγματικά άριστη, και λόγω των καλών κριτικών καθώς και της υψηλής βαθμολογίας, το γνωρίζετε και αν ναι τι γνώμη έχετε?
 

Antoniste

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Καλησπέρα σας, εμείς έχουμε κάνει κράτηση σε αυτό το ξενοδοχείο https://www.booking.com/hotel/hu/central-budapest-vadasz-street.html?aid=357006;label=gog235jc-hotel-el-hu-eurostarsNbudapestNcenter-unspec-gr-com-L:el-O:windowsS81-B:chrome-N:XX-S:bo-U:c;sid=47d80fae716e99fd14e08b3005de564a γιατί η τιμή συγκριτικά με την ποιότητα ήταν πραγματικά άριστη, και λόγω των καλών κριτικών καθώς και της υψηλής βαθμολογίας, το γνωρίζετε και αν ναι τι γνώμη έχετε?

Δε γνωριζω το συγκεκριμενο, παντως φαινεται καλο και ειναι αρκετα κεντρικα! Αν σε ενδιαφερει ριξε μια ματια και στο Karma Boutique apartments, απο το οποιο μειναμε τρομερα ευχαριστημενοι!
 

klairy

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα σε όλους,

Προσπαθώ να βρώ ξενοδοχείο στη Βουδαπέστη και πιο συγκεκριμένα μου έχουν πει ότι το καλύτερο μέρος για να μείνεις είναι από τη πλευρά της Πέστης και ψάχνω να βρώ ξενοδοχείο με δωμάτιο για καπνιστές ή να έχουν μπαλκόνι.
Μήπως έχει πάει κάποιος και γνωρίζει κάτι??
 

anneza

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλησπέρα. Η παρέα μου που είμαστε 10 φίλες, θα είμαστε στη Βουδαπέστη 17-21 Νοεμβρίου. Έχουμε κλείσει στο Hotel Erzsébet City Center . Το ξέρει κανένας από σας που έχετε πάει?
 

HAMBOS

Member
Μηνύματα
14
Likes
15
γεια σας. σκεφτομαι να επισκεφθω την βουδαπεστη τον φεβρουαριο. βρηκα αυτα τα δυο ξενοδοχεια και θελω εαν καποιος εμεινε σε αυτα να μου πει γνωμη για καθαριοτητα και τοποθεσια..

1. 12 Revay Hotel και 2. Carat Boutique Hotel
Καλησπέρα , αν έχετε μείνει στο Carat Boutique Hotel μπορείτε να γράψετε τη γνώμη σας γιατί έχω κλείσει για τα Χριστούγεννα σε αυτό το HOTEL ;
 

Koutsos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Παιδιά θα με βοηθήσετε παρά πολύ γιατί έχω αγχωθεί..!! Στις 14 Ιανουαρίου φεύγουμε δυο ζευγάρια για Βουδαπέστη για 8 μέρες..! Έχουμε κλείσει δωμάτιο στο senator apps στην οδό Király..!! Έχετε ιδέα σας παρακαλώ τι παίζει με αυτά τα διαμερίσματα;; Είναι καλά;;; Γιατί είδα κάτι φωτογραφίες και είναι σαν τρώγλη εξωτερικά..!! Άμα είναι να το ακυρωσω..!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.774
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom