Καλο μεσημερι

Giorgosl

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καποιος καποια,αν μπορει να με βοηθησει να καταλαβω καλυτερα την παρεα σας.ευχαριστω
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες αλλα πως να βοηθησουμε? κανε καμμια ερωτηση...
 

Eua Lalala

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω και εγώ!!!
Πως το δουλεύουμε το travel stories? Τι μπορώ να ανεβάσω για να μην μπαναριστώ? ξέρω γενικά ότι αν δουν προώθηση μπανάρουν αμέσως, αλλά πριν λίγο είδα μια συζήτηση που κάποιος έδινε λίνκ για την μπουκινγκ.. Βλέπω ότι και εσύ έχεις σαν description το τραβμπάντι..!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω και εγώ!!!
Πως το δουλεύουμε το travel stories? Τι μπορώ να ανεβάσω για να μην μπαναριστώ? ξέρω γενικά ότι αν δουν προώθηση μπανάρουν αμέσως, αλλά πριν λίγο είδα μια συζήτηση που κάποιος έδινε λίνκ για την μπουκινγκ.. Βλέπω ότι και εσύ έχεις σαν description το τραβμπάντι..!!!
Τι έχεις σκοπό να ανεβάσεις και φοβάσαι μπανάρισμα;Ταξιδιωτικό φόρουμ είναι ταξιδιωτικά θα ανεβάσεις όχι εμπορικά.Και τι σχέση έχει το travbuddy με εμπορική προώθηση;
 

Eua Lalala

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Αυτό ακριβώς λέω και εγώ.. ταξιδιωτικό είναι, ταξιδιωτικά θα ανεβάσω.. αλλά συνήθως τέτοια σάιτς θεωρούν promotion αν πας να ποστάρεις ενα λινκ :/ το έχω πάθει γιαυτό ρωτάω.. είχα συζήτηση με κάποια άτομα σχετικά με ταξιδια και τιμές και επειδή έγραψα για συγκεκριμένο ταξιδι από που έκλεισα εγώ ξενοδοχείο με μπανάρανε.. Γιαυτό κατευθείαν ρώτησα πως λειτουργεί για να μην την ξαναπατήσω...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Αυτό ακριβώς λέω και εγώ.. ταξιδιωτικό είναι, ταξιδιωτικά θα ανεβάσω.. αλλά συνήθως τέτοια σάιτς θεωρούν promotion αν πας να ποστάρεις ενα λινκ :/ το έχω πάθει γιαυτό ρωτάω.. είχα συζήτηση με κάποια άτομα σχετικά με ταξιδια και τιμές και επειδή έγραψα για συγκεκριμένο ταξιδι από που έκλεισα εγώ ξενοδοχείο με μπανάρανε.. Γιαυτό κατευθείαν ρώτησα πως λειτουργεί για να μην την ξαναπατήσω...
' Εχουμε θέμα που λέγεται Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων.Αν πάς εκεί και γράψεις μια πρόταση για φθηνό ξενοδοχείο δεν νομίζω ότι θα υπάρξει πρόβλημα.Τώρα αν βάλεις τον σύνδεσμο στην υπογραφή σου η ποστάρεις σε άσχετα θέματα και με επιμονή συγκεκριμένο site τότε μάλλον θα υπάρξει πρόβλημα.Γνώμη μου αυτά γιατί δεν έχω σχέση με την διαχείριση...
 

Eua Lalala

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Τέλεια! ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!! :);)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom