Ουγγαρία Λουτρά στη Βουδαπέστη!!!

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
τώρα ειλικρινώς κοιτάω να παω gyrona και απο εκει Μαγιόρκα ..θα δω ....ειμαι σε αναμμενα καρβουνα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Να σου πω ειχες καποιο προβλημα με τη ryanair στο αεροδρομιο?

Με τη βαλιτσα,με τον ελεγχο,με το αν χωραει ή οχι η βαλιτσα στο μεταλλικο κουτι κτλ κτλ κτλ?

Ολα καλα,στην ωρα τους?
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω παιρνω παντα χειραποσκευη παντα οποτε δεν εχω κανενα προβλημμα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ναι βρε για τη χειραποσκευη μιλαω και γω.

Τελος παντων,ετρωγες και στα μακ συνεχεια και δεν μπορεις να μας γραψεις για καποιο καινουριο μαγαζι για φαγητο,καποια ανακαλυψη.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τέλη Ιουλίου θα πάμε Βουδαπέστη.Σε ποιό προτείνετε να πάμε γτ διάβασα ανάμεικτα σχόλια;Επίσης θα είμαστε καθημερινές εκεί οπότε οι πισίνες θα είναι μεικτές;Κι αν έχει κάνει κάποιος μασάζ θα μ'ενδιέφεραν οι πληροφορίες.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τέλη Ιουλίου θα πάμε Βουδαπέστη.Σε ποιό προτείνετε να πάμε γτ διάβασα ανάμεικτα σχόλια;Επίσης θα είμαστε καθημερινές εκεί οπότε οι πισίνες θα είναι μεικτές;Κι αν έχει κάνει κάποιος μασάζ θα μ'ενδιέφεραν οι πληροφορίες.
Άντε πάλι! Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να γράφουμε! Διάβασε και κανένα προηγούμενο ποστ βρε κορίτσι μου!
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τα διάβασα όλα!!! Απλά διάβασα για το σέτσενι καλά και κακά για το γκέλερτ οκ και για το κιραλλυ οτι είναι λέει αυθεντικές πισίνες όπως τότε.

Απλά θέλω εμπειρία κάποιου αν έχει κάνει μασάζ.
 

evalou

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Γεια σας παιδες! Σε περιπου 2 εβδομαδες φευγω για Βουδαπεστη με το αμορε μιο και θελουμε να παμε απαραιτητως σε λουτρα! Το γκελερτ διαβασα δεν ειναι μεικτο οποτε βγαινει απο τη λιστα. Στο κιραλυ μπορουμε να μπουμε μαζι; Επισης καποιο αλλο (μεικτο παντα) ξερετε που να αξιζει; Θεεεενξ!
 

efthimios

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Καλησπέρα εγω με την γυναιίκα μου πήγαμε στα Κιραλυ πρωι απο τις 8 μεχρι της 12 εχουν έκπτωση.πληρώσαμε 15 ευρω τα 2 άτομα με καμπίνα.Μην το δεις απέξω και τρομάξεις,μπες και θα σε ταξιδέψει σε άλλη εποχη! Εγώ στο προτείνω ! οτι άλλη πληροφορία θες εδώ θα μαι! ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom