Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Sinos99

Member
Μηνύματα
44
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
Ξέρει κανένας αν το αυτοκινητο που χρησιμοποιώ είναι στο όνομα γονιών αλλά βάζω στο συστημα τους ως οδηγό εμένα και θα πληρώσω και με δική μου πιστωτική αν θα πάρω τα μίλια ή θέλει απαραίτητα η κάρτα να είναι στο όνομα του ιδιοκτήτη του οχήματος;
Τους ρώτησα για το δικό μου αυτοκίνητο γιατί ειναι στο όνομα της γυναίκας μου. Τα μίλια τα παίρνει αυτός που πληρώνει, το αυτοκίνητο ας ειναι σε άλλο όνομα. Δηλαδή αν βάλεις την κάρτα σου τακτικών επιβατών και την πιστωτική σου θα τα πάρεις εσυ.
Επίσης το αυτοκινιτο θα πρέπει να ασφαλίζεται για πρώτη φορά στη hd.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Να ανησυχησεις και να ζητησεις να τα περασουν επισυναπτοντας αποδειξη. Μου εχουν σπασει τοσο τα νευρα, που πλεον εχω μετακινηθει στην hotels.com
Για να καταλάβω επειδή πρόσφατα απέκτησα την καρτα της aegean ...τα μιλια από το booking τα παίρνουμε από συγκεκριμένα συνεργαζόμενα ξενοδοχεία ??
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Για να καταλάβω επειδή πρόσφατα απέκτησα την καρτα της aegean ...τα μιλια από το booking τα παίρνουμε από συγκεκριμένα συνεργαζόμενα ξενοδοχεία ??
Τα μίλια(Χ 2) τα παίρνεις από όλα τα ξενοδοχεία για κράτηση από το booking που πρέπει να γίνει μέσω του site της Aegean.

Επιπλέον μίλια παίρνεις από συνεργαζόμενα ξενοδοχεία που είναι αρκετά στην Ελλάδα και λιγότερα στο εξωτερικό.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Κάνεις κράτηση από το site της aegean και βλέπεις τα μίλια που κερδίζεις από κάθε κράτηση (η τιμή του δωματίου Χ 2).
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Σας ευχαριστώ πολύ fotast και συνονόματη :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
1.000.000 μίλια και άλλα 17 δώρα
από το νέο συνεργάτη του Miles+Bonus!


Ο νέος συνεργάτης του Miles+Bonus θα μοιράσει 1.000.000 μίλια εξαργύρωσης σε 5 τυχερούς και άλλα 17 δώρα από τα Starwood Hotels & Resorts Greece, την COSMOTE, την Hertz Autohellas και τα Hellenic Duty Free Shops, για ένα ακόμα πιο ταξιδιάρικο 2017!

Κάνε εγγραφή τώρα στο Miles+Bonus και μπες στην κλήρωση!

(Φυσικά και τα ήδη μέλη μπορούν να συμμετάσχουν στην κλήρωση κάνοντας είσοδο στον λογαριασμό τους).

https://el.aegeanair.com/






 
Μηνύματα
10
Likes
4
Γίνετε μέλος του RED τώρα:

- Κατεβάστε την εφαρμογή RED by Dufry.
- Συμπληρώστε τον κωδικό dufry-aegean στο πεδίο "Έχετε κωδικό προσφοράς" κατά την εγγραφή σας, για να γίνετε αυτόματα Gold μέλος στο RED by Dufry και να λάβετε το μοναδικό QR κωδικό σας.
Τι ειναι ο κωδικος dufry-Aegean που αναφέρεις?
Με τον κωδικό παίρνεις 2000 μίλια στην Dufry που σε κάνει αυτόματα gold member και δικαιούσαι έκπτωση 7%
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
1.000.000 μίλια και άλλα 17 δώρα
από το νέο συνεργάτη του Miles+Bonus!


Ο νέος συνεργάτης του Miles+Bonus θα μοιράσει 1.000.000 μίλια εξαργύρωσης σε 5 τυχερούς και άλλα 17 δώρα από τα Starwood Hotels & Resorts Greece, την COSMOTE, την Hertz Autohellas και τα Hellenic Duty Free Shops, για ένα ακόμα πιο ταξιδιάρικο 2017!

Κάνε εγγραφή τώρα στο Miles+Bonus και μπες στην κλήρωση!

(Φυσικά και τα ήδη μέλη μπορούν να συμμετάσχουν στην κλήρωση κάνοντας είσοδο στον λογαριασμό τους).

https://el.aegeanair.com/
Super δώρο!! Αλλά προβλέπεται σφαγή και συρροή πληθυσμού με μηδαμινές πιθανότητες κέρδους

Κ με τη γκαντεμιά που με διακρίνει, αν τύχει κ κερδίσω θα μου κάτσει η Hertz (ντεν ξέρει οδήγηση) :mad:
 

d2000269

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Τους ρώτησα για το δικό μου αυτοκίνητο γιατί ειναι στο όνομα της γυναίκας μου. Τα μίλια τα παίρνει αυτός που πληρώνει, το αυτοκίνητο ας ειναι σε άλλο όνομα. Δηλαδή αν βάλεις την κάρτα σου τακτικών επιβατών και την πιστωτική σου θα τα πάρεις εσυ.
Επίσης το αυτοκινιτο θα πρέπει να ασφαλίζεται για πρώτη φορά στη hd.
Με aegean η με hellas direct μίλησες για λεπτομέρειες; Δηλαδή θεωρητικά αν κάποιος χρησιμοποιήσει για να πληρώσει και δεύτερο συμβόλαιο τρίτου με τη κάρτα του θα πάρει δεύτερη φορά πόντους έτσι όπως το λες γι αυτό με παραξενεύει. Επίσης το περίεργο είναι που δεν αναφέρει ελάχιστη παραμονή και η εταιρεία έχει επιλογή από 30 ημέρες συμβόλαιο περίεργο κι αυτό
 

Sinos99

Member
Μηνύματα
44
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
Με aegean η με hellas direct μίλησες για λεπτομέρειες; Δηλαδή θεωρητικά αν κάποιος χρησιμοποιήσει για να πληρώσει και δεύτερο συμβόλαιο τρίτου με τη κάρτα του θα πάρει δεύτερη φορά πόντους έτσι όπως το λες γι αυτό με παραξενεύει. Επίσης το περίεργο είναι που δεν αναφέρει ελάχιστη παραμονή και η εταιρεία έχει επιλογή από 30 ημέρες συμβόλαιο περίεργο κι αυτό
Επικοινωνησα με hellas direct με μηνυμα μεσο facebook
σου παραθετω την συζητηση:

Ερωτηση
Καλησπέρα θελω να ασφάλισω το αυτοκινιτο μου το οποίο ειναι στο όνομα τις γυναίκας μου Θα πάρω τα 5000 μίλια αν το κάνω με την miles & bonus της Aegean??? Εγώ είμαι ήδη πελάτης σας με άλλο αυτοκίνητο και εχω είδη πάρει την προσφορα για κάθε 1€=10 μίλια.

Απαντηση
Καλησπέρα! Εφόσον το αυτοκίνητο ασφαλίζεται σε εμάς για πρώτη φορά θα πάρετε 5000 μίλια.


συμπερασμα δικο μου οτι για καθε αυτοκινιτο που ασφαλιζεις παιρνεις 5000 μιλια
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Δοκίμασα να χρησιμοποιήσω τα κουπόνια για αναβάθμιση θέσης και για δωρεάν parking.
Δώρον άδωρον και τα δύο.
Διαθεσιμότητα δεν υπήρχε για άλλη μια φορά για την business, βλέπω να μου ξαναμείνουν τα κουπόνια όπως πέρσι.

Μπαίνω στο secure-parking.aia.gr/aegeannewbooking και έβαλα το κουπόνι για 24 ώρες δωρεάν parking .
Για χρέωση 3 ημερών μου έβγαλε μόνο μία επιλογή 23€ για το Μακράς Διάρκειας P3 .
Χωρίς το κουπόνι μου βγάζει :
15€ για το P3 Holiday
25€ για το Μακράς Διάρκειας P3

Μπαίνω στο secure-parking.aia.gr , βάζω τα ίδια χωρίς κουπόνι και για πληρωμή με κάρτα μου βγάζει :
15€ για το P3 Holiday
22€ για το Μακράς Διάρκειας P3

Αναρωτιέμαι τι κάνω λάθος και όχι μόνο δεν βλέπω το δωρεάν 24ωρο ,άλλα πρέπει να πληρώσω και παραπάνω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom