Ιορδανία Η δική μας Ιορδανία

KostasLia

Member
Μηνύματα
311
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
για Βαλκάνια το κόβω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Πολύ ωραίο το ταξίδι σας!
Η αναποδιά δε σας πτόησε και μπράβο σας!
Απρόοπτα πάντα θα εμφανίζονται στα ταξίδια μας, απλά φροντίζουμε από πριν για όσα μπορούμε να αποφύγουμε εκ των προτέρων.
Ναι στη μαμά που κατασκοπεύει μέσω travelstories!! :clap:
Σε ευχαριστούμε πολύ...θα το δει το βράδυ και σίγουρα θα πεθάνει από τα γέλια
 

KostasLia

Member
Μηνύματα
311
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
για Βαλκάνια το κόβω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Περιπέτεια στην Ιορδανία;;Ε ναι ρε φίλε!!!Εντάξει απλά πέθανα από το άγχος μέχρι να βρεθείτε...άλλη φορά καλύτερη οργάνωση θα έκανε πιο όμορφο το ταξίδι σας!Μισώ τις αναποδιές και εσείς είχατε αρκετές,δεύτερη συμβουλή,δεν πας πουθενά χωρίς να βεβαιωθείτε ότι μπορείτε να επικοινωνείς με τους άλλους,και GPS,η τεχνολογία υπάρχει για να κάνει τη ζωή μας καλύτερη!!Πολύ όμορφες εικόνες,εν τέλει περάσατε τέλεια...η Ιορδανία είναι μέσα στα σχέδιά μου!!
Όταν με το καλό αποφασίσετε, εμείς εδώ ήμαστε..για τυχόν συμβουλές.
Εδώ να αναφέρω ότι η ιστορία σας ήταν εκείνη που μας ώθησε να κλείσουμε την Κούβα ως επόμενο προορισμό και ευχαριστούμε πολύ!!!
 

popotus

Member
Μηνύματα
60
Likes
434
Επόμενο Ταξίδι
Νότιος Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Πραγματικά όμορφη η ιστορία σας!!! Και ας είχε και περιπέτειες!! Με το καλό και η Κούβα η οποία από θεμά ασφάλειας θα σας φανεί Ελβετία συγριτικά με τη Μέση Ανατολή..:rolleyes-80::rolleyes-80:
 

KostasLia

Member
Μηνύματα
311
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
για Βαλκάνια το κόβω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Πραγματικά όμορφη η ιστορία σας!!! Και ας είχε και περιπέτειες!! Με το καλό και η Κούβα η οποία από θεμά ασφάλειας θα σας φανεί Ελβετία συγριτικά με τη Μέση Ανατολή..:rolleyes-80::rolleyes-80:
Σε ευχαριστούμε πολύ...!!!!
 

alltheworld

Member
Μηνύματα
83
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδης
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Πραγματικά όμορφη η ιστορία σας!!! Και ας είχε και περιπέτειες!! Με το καλό και η Κούβα η οποία από θεμά ασφάλειας θα σας φανεί Ελβετία συγριτικά με τη Μέση Ανατολή..:rolleyes-80::rolleyes-80:
Περισσότερο φοβήθηκα Αβάνα 1-2 τα ξημερώματα παρά Ιορδανία( Αμμάν)
 

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Πραγματικά όμορφη η ιστορία σας!!! Και ας είχε και περιπέτειες!! Με το καλό και η Κούβα η οποία από θεμά ασφάλειας θα σας φανεί Ελβετία συγριτικά με τη Μέση Ανατολή..:rolleyes-80::rolleyes-80:
Εγω επειδή εζησα δυο χρόνια στην Ιορδανία (2013-2015) μπορώ να πω ότι στην Αθήνα νοιώθω λιγότερο ασφαλής!
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Μπραβο παιδια!!! Συγχαρητηρια για το ταξιδι σας..πολυ ομορφες εικονες κ ωραιες διαδρομες...Καλη συνεχεια στα ταξιδια σας!!!
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Οσο για την κουβα που ανεφεραν καποιοι συνταξιδιωτες..εχω τελειως αντιθετη γνωμη..ηταν η ασφαλεστερη χωρα που ταξιδεψα..περισσοτερο μπορω να πω φοβηθηκα πριν 1 μηνα που ημουν στο βερολινο...βραδυ μεσα στο μετρο με περιεργους skinheads που επιναν μπυρες μεσα στο βαγονι κ σε κοιτουσαν περιεργα...
 

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Μετα απο 3 χρόνια και άπειρους καφέδες με τον Α. , μαθαίνω απο εδω τώρα τις περιπέτειες που είχατε! Τι ωραίο ταξίδι ομως, με τις αναποδιές -τις συγκινήσεις και εικόνες που μένουν χαραγμένες.. οργανώστε το επόμενο,με ένα άτομο παραπανω πλέον, η ανηψουλα σου δεν μασάει!
 

KostasLia

Member
Μηνύματα
311
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
για Βαλκάνια το κόβω
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ
Μετα απο 3 χρόνια και άπειρους καφέδες με τον Α. , μαθαίνω απο εδω τώρα τις περιπέτειες που είχατε! Τι ωραίο ταξίδι ομως, με τις αναποδιές -τις συγκινήσεις και εικόνες που μένουν χαραγμένες.. οργανώστε το επόμενο,με ένα άτομο παραπανω πλέον, η ανηψουλα σου δεν μασάει!
Ελα βρε πλακα κάνεις!!!σου είπε να μπεις να την διαβάσεις..?
εχω γράψει και αυτή της Φινλανδίας που είχαμε πάει μαζί με τα παιδιά..
Η ανηψούλα δεν μασάει σίγουρα....μασάω όμως εγώ γιατί περιμένω δίδυμα!!!
Σε μερικά χρονάκια λοιπόν που θα μπορούμε θα ήμαστε +3..σχολική εκδρομή κατάλαβες!!!
 
Last edited:

Jojo Makri

Member
Μηνύματα
8
Likes
5
Σκεφτόμουν την Ιορδανία για πρώτο ταξίδι εκτός Ευρώπης ( να 'ναι καλά η ryanair). Το μόνο που μου λείπει είναι λιιιιιιγο από το θάρρος σας!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom