Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δωρεάν; έχω πολύ καιρό που τα έκλεισα
Βρε κορίτσι μου πήγαινε στο τσατ, πες τους πως τώρα το πήρες χαμπάρι και θα σου πούνε αυτοί τι και πως. Πιθανότατα να στο αλλάξουν δωρεάν αλλά δεν είμαστε και μέντιουμ.

https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=1
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Καλησπερα, σε μια κρατηση αθηνα-ατλαντα μεσω κωνσταντινουπολης μπηκε το ονομα στο επιθετο και το επιθετο στο ονομα. Υπαρχει προβλημα; Υπαρχει χρεωση ή καποια διαδικασια;
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Επειδη προκειται για usa χωρις επιστροφη, μηπως να επικοινωνησω με την εταιρια ; ή ειναι σιγουρο;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Τότε γιατί δεν επικοινώνησες με την ΤΗΥ πρώτα;
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Ειναι κλειστα στην ελλαδα, στο Facebook δεν εχουν απαντησει ακομα , και ρωταω εδω για να κοιμηθω ησυχα
 

Gary96

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας παιδια!!!Καιγομαι!!!!Δυστυχώς έκανα μια τεράστια χαζομαρα!!! Εκλεισα με ryanair για βερολινο εισιτηριο σε μια φιλη μου!Λεγεται Μαρια Ελενη . Στην ταυτοτητα της δεν εχει παυλα αναμεσα εγω ομως εβαλα καταλαθος! Πρεπει να πληρωσει 110 ευρω για να αλλαξει το ονομα η δε θα υπαρξει θεμα???Βοηθεια γιατι θα τρελαθω! Ρε παιδια!Ειναι απλως μια ΠΑΥΛΑ!!!!!!!!!!
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.251
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Γεια σας παιδια!!!Καιγομαι!!!!Δυστυχώς έκανα μια τεράστια χαζομαρα!!! Εκλεισα με ryanair για βερολινο εισιτηριο σε μια φιλη μου!Λεγεται Μαρια Ελενη . Στην ταυτοτητα της δεν εχει παυλα αναμεσα εγω ομως εβαλα καταλαθος! Πρεπει να πληρωσει 110 ευρω για να αλλαξει το ονομα η δε θα υπαρξει θεμα???Βοηθεια γιατι θα τρελαθω! Ρε παιδια!Ειναι απλως μια ΠΑΥΛΑ!!!!!!!!!!
Καλησπέρα. Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Εγώ είχα γράψει λάθος ημερομηνία γέννησης και δεν ασχολήθηκε κανείς!
 

agmi

Member
Μηνύματα
500
Likes
2.443
Δεν πιστευω, δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου αλλα δεν βλεπω λογο να σου κανουν προβλημα για μια παυλα! Εγω ημουν πιο τυχερος προ-περυσι ειχα βγαλει εισητηριο της συζυγου με την expedia.com, ητανε capital controls στην αρχη, δεν ηταν ξεκαθαρισμενο το τοπιο, που μπορεις & που οχι, το γνωστο Ελλην. site δεν μου κλεινε εισητηρια 7 μηνες πριν, και ξεχασα ενα 'r', απο το μεσαιο ονομα! Βεβαια δεν μπορει να το βοηθησει & η γυναικα με τοσα ονοματα, μετα το κυριο, γιατι ειναι καθολικη. Ας ειναι με επιασε ο πανικος, τους πηρα τηλεφωνο, thanx God 4 skype, ακυρωσα το εισητηριο, ηταν με την IBERIA & εκδοσα αλλο με κανα €2 παραπανω λογω συναλλαγματικης διαφορας & χωρις προστιμο! Εγω δεν φορω τα παπουτσια σου (δεν ειμαι στην θεση σου) αλλα δεν το ακυρωνα/αλλαζα για μια παυλα! Καλο της/σας ταξιδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom