Καλώς ήρθατε.

emm

Member
Μηνύματα
36
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
όπου μας βγάλει!!
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλημέρα και από εμένα στην όμορφη ταξιδιάρικη παρέα σας!!
Πρόσφατο μέλος, αλλά παλιότερη αναγνώστρια κατά τη διάρκεια της οργάνωσης των ταξιδιών που έχω κάνει! Με έχετε βοηθήσει πολύ και με έχετε ταξιδέψει με τις όμορφες ιστορίες σας! Κλείνοντας τον υπολογιστή κάθε φορά, νιώθω σαν να έχω γυρίσει η ίδια από ταξίδι!!! :)
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλημέρα και από εμένα στην όμορφη ταξιδιάρικη παρέα σας!!
Πρόσφατο μέλος, αλλά παλιότερη αναγνώστρια κατά τη διάρκεια της οργάνωσης των ταξιδιών που έχω κάνει! Με έχετε βοηθήσει πολύ και με έχετε ταξιδέψει με τις όμορφες ιστορίες σας! Κλείνοντας τον υπολογιστή κάθε φορά, νιώθω σαν να έχω γυρίσει η ίδια από ταξίδι!!! :)
Καλησπέρα! Καλώς σας βρήκα στην ταξιδιάρα την παρέα σας!

Καλά ταξίδια να ναι πάντα τα δικά σας!
Καλώς ορίσατε .
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Γεια χαρα σε όλους εχεις κανεις ιδέα για μια νέα αεροπορική εταιρία που ήρθε στην Αθήνα προς διεθνής προορισμούς με πολυ οικονομικές πτήσεις;;;κουπ την λένε
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

patrizia

Member
Μηνύματα
184
Likes
172
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Γεια χαρά κι από μένα!
Κατ' αρχήν να σας ευχαριστήσω πολύ για τη βοήθεια που μου έχετε δώσει μιας και μετά από πολλά χρόνια αποχής ξανάρχισα να ταξιδεύω εξωτερικό με τον άντρα μου και τον γιο μου.
Να είστε πάντα καλά παιδιά και μακάρι όλοι μας να γυρίσουμε όλο τον κόσμο. Τι τζάμπα ήρθαμε σε αυτό τον πλανήτη? Να μην τον δούμε? Ααα ντροπή!
 

Giotaki

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλως σας βρηκα!
Οι πληροφοριες που βρηκα εδώ είναι απίστευτα χρησιμες!
Να στε καλα και καλα ταξίδια!
 

ravT

Member
Μηνύματα
141
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Σας ανακάλυψα πριν 5 ημέρες και έκτοτε ξεκοκαλίζω τα εξαιρετικά πόστ όλων σας! Καλά ταξίδια!
 

Fenaki1981

Member
Μηνύματα
77
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!
Καλησπέρα κ από μένα.... Καλώς σας βρήκα όλους κ καλώς ήρθατε οι καινούργιοι...
Διαβάζω κ εγώ τις ιστορίες σας εδώ κ 2 χρόνια αλλά φέτος πήρα την απόφαση να γράψω κ εγώ για τις δικές μου εμπειρίες..... μπορείτε να μου πείτε από που θα πάω να γράψω μια νέα ιστορία;;;; Ευχαριστώ πολυ κ καλά ταξίδια σε όλους μας!!!!!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλησπέρα κ από μένα.... Καλώς σας βρήκα όλους κ καλώς ήρθατε οι καινούργιοι...
Διαβάζω κ εγώ τις ιστορίες σας εδώ κ 2 χρόνια αλλά φέτος πήρα την απόφαση να γράψω κ εγώ για τις δικές μου εμπειρίες..... μπορείτε να μου πείτε από που θα πάω να γράψω μια νέα ιστορία;;;; Ευχαριστώ πολυ κ καλά ταξίδια σε όλους μας!!!!!
Καλως ηρθες!! Μπορεις να ξκινησεις ενα καινουργιο θεμα για την ιστορια σου εδω:

http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-σε-εξέλιξη.72/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom