Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη 2017

Συμμετοχή σας


  • Total voters
    18

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.433
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
/Καλημέρα σε όλους!

Εν όψη της μεγάλης συνάντησης που θα κάνουμε στη Βεργίνα, θα κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονίκη όπως και κάθε χρόνο!
Λόγω της χρονικής απόστασης από την εκδρομή που είναι καλό να υπάρχει καθώς πολλά πιστά μέλη θα λείπουν από την πόλη, το γεγονός θα πραγματοποιηθεί πολύ σύντομα - αυτήν την Κυριακή,
29/01/2017 στις 16.00 στον πολυχώρο ΜΟΒ
που βρίσκεται επί της Δραγούμη με Παπαδόπουλου και για την ακρίβεια εδώ https://www.google.gr/maps/place/MO...90abce9af!8m2!3d40.6366633!4d22.9401096?hl=el
Ο χώρος είναι ευχάριστος και μεμονωμένος από τον Κυριακάτικο χαμό που θα γίνεται στην πόλη. Βρίσκεται στον όροφο και η εισοδος του είναι δίπλα στο μαγαζί με οπτικά στη Παπαδόπουλου.
Είναι κυρίως για καφέ και ποτό, αλλά έχει επιλογή από σνακ για όσους ενδιαφέρονται.

Βεβαίως, θα υπάρξουν και δώρα για τυχερούς, αλλά και παιχνίδια έκπληξης οπότε ετοιμαστείτε!
Ψηφίστε στο κάτω μέρος να μπορούμε να ειδοποιήσουμε τον αριθμό μέχρι τη Παρασκευή βράδυ.

Ευχαριστώ και καλά να περάσουμε!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.366
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δήλωσα συμμετοχή και πολυ χαίρομαι που θα σας δω καθως στη Βεργίνα δε μπορω να έρθω !
 
  • Like
Reactions: zoi

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Κατά πάσα πιθανότητα θα περάσω και εγώ. Δεν είμαι σίγουρη ακόμη για αυτό είμαι στα "ίσως".
 

Emilykyr

Member
Μηνύματα
60
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σε ποιους απευθύνεται η πρόσκληση , σε όλα τα μέλη του travelstories στην Θεσσαλονίκη?Δεν έχω ξανάρθει και θα ήθελα να γνωρίσω κάποια απο τα μέλη του site
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σε ποιους απευθύνεται η πρόσκληση , σε όλα τα μέλη του travelstories στην Θεσσαλονίκη?Δεν έχω ξανάρθει και θα ήθελα να γνωρίσω κάποια απο τα μέλη του site
Σε όλα τα μέλη και αν θέλουν μπορούν να φέρουν και παρέα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.433
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
'οπως σου το είπαν οι από πάνω!!! θα χαρούμε να σε δούμε!!
 

chrisa.thes

Member
Μηνύματα
9
Likes
9
/Καλημέρα σε όλους!

Εν όψη της μεγάλης συνάντησης που θα κάνουμε στη Βεργίνα, θα κόψουμε την πίτα στη Θεσσαλονίκη όπως και κάθε χρόνο!
Λόγω της χρονικής απόστασης από την εκδρομή που είναι καλό να υπάρχει καθώς πολλά πιστά μέλη θα λείπουν από την πόλη, το γεγονός θα πραγματοποιηθεί πολύ σύντομα - αυτήν την Κυριακή,
29/01/2017 στις 16.00 στον πολυχώρο ΜΟΒ
που βρίσκεται επί της Δραγούμη με Παπαδόπουλου και για την ακρίβεια εδώ https://www.google.gr/maps/place/MO...90abce9af!8m2!3d40.6366633!4d22.9401096?hl=el
Ο χώρος είναι ευχάριστος και μεμονωμένος από τον Κυριακάτικο χαμό που θα γίνεται στην πόλη. Βρίσκεται στον όροφο και η εισοδος του είναι δίπλα στο μαγαζί με οπτικά στη Παπαδόπουλου.
Είναι κυρίως για καφέ και ποτό, αλλά έχει επιλογή από σνακ για όσους ενδιαφέρονται.

Βεβαίως, θα υπάρξουν και δώρα για τυχερούς, αλλά και παιχνίδια έκπληξης οπότε ετοιμαστείτε!
Ψηφίστε στο κάτω μέρος να μπορούμε να ειδοποιήσουμε τον αριθμό μέχρι τη Παρασκευή βράδυ.

Ευχαριστώ και καλά να περάσουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom