ΗΠΑ Πρώτο ταξίδι στη Νέα Υόρκη

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Όχι στον νονό μου θα μείνω φυσικά! 22 Δεκεμβρίου με 3 Ιανουαρίου
Οχι τα αφήνω ολα στον νονό μου , έχω κάνει βέβαια μια λίστα με το που θελω να παω
χαχαχχα εγραψες 22-3 κι εγω νομιζα μεχρι 22 Μαρτιου....η ξανθια!!!
Για πες τι σκοπευεις να επισκεφθεις μπας και μου δωσεις κι εμενα καμια ιδεα που μου διαφευγει η δε γνωριζω.
 

Juannita

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
χαχαχχα εγραψες 22-3 κι εγω νομιζα μεχρι 22 Μαρτιου....η ξανθια!!!
Για πες τι σκοπευεις να επισκεφθεις μπας και μου δωσεις κι εμενα καμια ιδεα που μου διαφευγει η δε γνωριζω.
χαχαχχα εγραψες 22-3 κι εγω νομιζα μεχρι 22 Μαρτιου....η ξανθια!!!
Για πες τι σκοπευεις να επισκεφθεις μπας και μου δωσεις κι εμενα καμια ιδεα που μου διαφευγει η δε γνωριζω.
Χαχαχχαχαχα, έχω να σου προτείνω ένα καλό προγράμμα να κατεβάσεις και εχει άπειρες ιδέες για το τι να κανεις. TripAdvisor:)
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Γειά σας παιδιά.. Έχω κλείσει ταξιδάκι για τοροντο και νέα υόρκη.. για τοροντο μας φιλοξενούν συγγενείς αλλά για νέα υόρκη θέλω τα φώτα σας για άλλη μια φορά ☺☺
Αρχικά τι με συμφέρει για τα εισητηρια των μουσείων και διαφόρων αξιοθεατων.. υπάρχει κάποια κάρτα για συγκοινωνίες ?
Είναι βολικά για παιδί με καρότσι γενικά στη νέα υόρκη?
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Παιδιά φεύγω Σάββατο πρωί για Νεα Υόρκη με διανυκτέρευση Τοροντο..η βαλίτσα που εχω ειναι η κλασική η πλαστική (σκληρή) delsey χωρις φερμουάρ..μου είπαν να την εχω ξεκλείδωτη (δηλ να μη βάλω κωδικό) για να μην μου τη σπάσουν για τυχόν έλεγχο..υπάρχει τέτοια περίπτωση;; Κι αν μου κλέψει κάνεις κάτι;;
Το σακίδιο πλάτης μπορεί να θεωρηθεί τσάντα χειρός??
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
312
Likes
169
Δηλαδή ισχύει?? την αφήνουμε ξεκλείδωτη?? κ τα ψώνια??
Δεν προκειτε να σου κλεψουν κατι , μην ανχωνεσε! Το σακιδιο πλατης αναλογος για τι μεγεθος μιλαμε, γιατι εχει και κατι ορειβατικα τουμπανιαρικα! Εγω με ενα polo πλατης δεν ειχα θεμα ποτε
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Σε κάθε ταξίδι (εντός Ευρώπης ) την Κλείδωνα κανονικά..εσείς δεν κλειδώσατε?? θα μας το πουν κατα την παράδοση η μπα?
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.003
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Εμένα δύο φορές μου έσπασαν το λουκέτο (της πλάκας ήταν βέβαια) αλλά φυσικά δεν έλειπε τίποτα. Στην παράδοση δεν είχαν πει κάτι, την δώσαμε όπως όλες τις άλλες φορές.
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Ευχαριστώ πολυ παιδιά ..οπότε την αφήνω ξεκλείδωτη..κι ο Θεός βοηθός! Άντε κ καλά να περάσουμε..
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Μόλις είδα την προσφορά της Emirates για Ν.Υ. και με έπιασε ..... κάτι! :rolleyes:

Αν το αποφασίσω να κλείσω δεν θέλω να πάω να βρώ χιόνια και ψοφόκρυο.
Η ερώτησή μου είναι: από 1 Σεπτεμβρίου και μετά πότε θα μου προτείνατε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom