Norwegian Air Norwegian

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Παίρνεις θέση όταν διαβάζει το barcode το μηχάνημα μετά τον έλεγχο. Αυτό βέβαια δεν έχει σημασία για σένα αφού πας με βαλίτσα.
Νερο σερβίρουν και καφέ και σνακ. Νορμάλ τιμή ο καφές, πανάκριβο το νερό, πάρε από το duty free στη μισή τιμή. Πάντως όλα αυτά θα τα βρεις στην ιστοσελίδα της, όπου τα είδα κι εγώ, μέχρι και το μενού.
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Παιδιά να ρωτήσω όσοι γνωρίζετε........ κοιταω για νεα Υόρκη με αυτη την εταιρεία και θέλω να ρωτήσω φαγητό υπάρχει μεσα ή πρέπει να το πληρώσω? Γενικά στα υπερατλαντικα τους.....αναψυκτικά κτλ κτλ επι πληρωμής?
 

mbrunel

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Έκανα το δρομολόγιο Νέα Υόρκη - Λονδίνο και πίσω 3 φορές από πέρσι τον Σεπτέμβριο, όλες με την Norwegian. Άψογη, ολοκαίνουρια σύγχρονα αεροπλάνα, μακράν η φθηνότερη για τη συγκεκριμένη διαδρομή και πάντα στην ώρα της (υπάρχει δεδομένη καθυστέρηση στο terminal 1 του JFK καμιά ώρα για όλες τις πτήσεις λόγω κίνησης).

Ξέρω πως έχει πανω από ένα χρόνο να γράψει κάποιος εδώ αλλά δε μπορούσα να μη κάνω ένα θετικό σχόλιο για την εταιρία που μου έσωσε καμιά 3.000 δολάρια από πέρσι και μάλιστα με περισσότερες ανέσεις από τις περισσότερες "ακριβές" εταιρίες.

Εμπιστευτείτε την με κλειστά μάτια
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μακράν η φθηνότερη για τη συγκεκριμένη διαδρομή...
Εμπιστευτείτε την με κλειστά μάτια
Χωρις να θελω να αμφισβητησω τα λεγομενα σου, απλα συγκαταλεγομαι στους ενδιαφερομενους και δεν βλεπω να ειναι καθολου η φθηνοτερη πχ για τον επομενο χειμωνα. Για μας τους κατοικουντες στα πατρια δε, ειναι απο τις ακριβότερες και πιο αβολες λυσεις που εχουμε και το Αθηνα-Λονδινο εξτρα..
 

mbrunel

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Αλήθεια; Την είδαν χλιδάτοι και αυτοί;; Ταξίδεψα με 350 δολάρια 2 φορές όταν οι άλλες είχαν το εισιτήριο 600. Δε ξέρω πως την είδαν τώρα οι Νορβηγοι! Εάν πάντως βρίσκεις παρόμοιες τιμές και με άλλες αεροπορικές, είναι πιθανόν καλύτερα να προτιμήσεις εκείνες παρά τη Norwegian που πρεπει να πληρώσεις εξτρα φαγητό και αποσκευές. Χωρια που, όπως σωστα λες, για κάποιον που ταξιδεύει από Ελλάδα δε βολευει και πολύ. Εγώ αναφέρθηκα στη συγκεκριμένη διαδρομή (JFK-LGW). Καλο Σ/Κ :)
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Η Norwegian ανακοίνωσε σήμερα ότι ξεκινάει απο τον Νοέμβριο 2017 πτήσεις από την Ρώμη προς 3 πόλεις των ΗΠΑ. Νιούαρκ, Λος Άντζελες και Οκλαντ.
 

DimitrisTzo

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα σας,
Ταξιδευω με norwegian απο Κερκυρα - Λονδινο στις 15/10.
Μπαινω στo site και μου γραφει ψηλα αυτο το μηνυμα:

Γνωριζετε τι πρεπει να κανω? Μου ζηταει διαβατηριο. Ενω ξερω οτι ταξιδευω και με ταυτοτητα.

οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει...
Ευχαριστω πολυ.
 
Last edited:

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Καλησπερα σας,
Ταξιδευω με norwegian απο Κερκυρα - Λονδινο στις 15/10.
Μπαινω στo site και μου γραφει ψηλα αυτο το μηνυμα:
https://imgur.com/a/3lX3j
Γνωριζετε τι πρεπει να κανω? Μου ζηταει διαβατηριο. Ενω ξερω οτι ταξιδευω και με ταυτοτητα.

οποιος γνωριζει κατι ας βοηθησει...
Ευχαριστω πολυ.
Περίεργο να σου ζητάει υποχρεωτικά διαβατήριο. Δεν έχει κάποιο email ή live chat η εταιρία να επικοινωνήσεις? Αν δεν βρεις άκρη έχεις χρόνο να βγάλεις διαβατήριο.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom