Περού Η Μαγεία του Περού

MARY

Member
Μηνύματα
40
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Περού
Ταξίδι-Όνειρο
Να ήταν μόνο ένα!!
Οχι δεν θα πάμε αμαζόνιο, χάπια θα πάρουμε μόνο για το υψόμετρο. Καλό ταξίδι να έχουμε.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Να σε ρωτήσω....θα πάτε αμαζόνιο?Εμβόλιο κίτρινου πυρετού κ χάπια ελονοσίας θα πάρετε?
Αν πάτε το κλασικό τουριστικό 3μερο 4μερο δεν χρειάζεστε ουτε το ενα ουτε το άλλο
 

zoe_kar

Member
Μηνύματα
43
Likes
23
Αν πάτε το κλασικό τουριστικό 3μερο 4μερο δεν χρειάζεστε ουτε το ενα ουτε το άλλο
Ευχαριστώ για την απάντηση!Ναι θα μείνουμε 3 βράδια σε lodge στο Puerto Maldonado. Τα χάπια λέω να μη τα πάρω....αλλά σκέφτομαι για το εμβόλιο. Έχεις πάει?
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Ναι πήγα το καλοκαίρι που μας πέρασε Puerto Maldonado
Δεν χρειάζεται τίποτα απο τα δυο --- αν ίσχυε κατι διαφορετικό άλλωστε, θα σε ενημέρωναν τα πρακτορεία που διοργανώνουν τις εκδρομές
 
Μηνύματα
68
Likes
152
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Ακριβως αυτα ειχαμε στο μυαλο μας κ εγω επιμενω να μεινουμε 1 η 2 μερες Λιμα κ να κλεισουμε ολα τ υπολοιπα .Για το ονειρεμενο ταξιδι που γραφεις νεπαλ αμα θες κατι να ρωτησεις ειμαι στην διαθεση σου εχω κ φιλο με ελληνικο εστιατοριο στο Κατμαντου
Γειά σου!Είδες που θυμηθηκα ότι κάποιος η κάποια μου είχε γράψει για το Νεπάλ? Σκέφτομαι να πάω φέτος.Να σου κάνω συγκεκριμενες ερωτήσεις ή θα μου τα πεις όλα κατευθείαν? Χεχε :) Όποτε έχεις χρόνο πλιζ...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.809
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom