Ίος Ίος κανείς;

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Ίσως να έβαζα λίγες μέρες ακόμα... Μόλις μάθετε τα σωστά μέρη θα χετε φύγει...
 

Antonis Apoel

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Καλησπέρα παιδιά .Κλεισαμε για Ιο με τη παρεα μου απο 13 εως 17 ιουλιου... ειναι καλη περιοδος για τα παρτυ την πολυκοσμια, τον χαμο και τις τουριστριες? ή ειναι νωρις?
Φίλε έχω πάει πέρσι 15Αυγουστο και ήταν πανικός. Δεν ξέρω Ιούλιο αλλά σίγουρα θα έχει κόσμο ιδικά ξένους. Είναι το καλύτερο νησί που έχω πάει. Ότι πληροφορίες θες πες μου.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
εγω μια με δεκα ιουλιου πηγα κ γινοταν χαμος ...πατε σε καλη περιοδο
 

SweetDreams

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Λοιπον εγω περυσι ειχα παει 14-18 και γινοταν της ποπης,χαμος κυριολεκτικα.Θα περασεις τελεια απλως μακρια απο προσφορες τυπου 3 ποτα 10 ευρω ξερω γω,σκετη κυροζινη.Οσο για τις τουριστριες εχει αρκετες μην ανησυχείς.
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Καλησπέρα,
Ιούνιο έχω να πάω στην Ίο για έναν γάμο και, αν εξαιρέσουμε τα δύο βράδια που θα έχει τραπέζια του γάμου, μας μένει ένα βράδυ να διαλέξουμε εμείς που θα φάμε. Τι θα προτείνατε στη Χώρα (ταβέρνα ή εστιατόριο) που να αξίζει και να μην πρέπει να χάσει κανείς;
Ευχαριστώ
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ξέρω σίγουρα να σου προτείνω το Agosto στη Χώρα, είναι ιταλικό ολίγον γκουρμέ βέβαια.. Κ ελαφρώς δύσκολο να το βρεις, χωμένο σε στενάκι... Αν θες κάτι πιο παραδοσιακό, δες κάτι άλλο...Δε ξέρω να σου προτείνω δυστυχώς, φέτος που ελπίζω να πάω αρκετές φορές όλο κ κάτι θα δοκιμάσω!

Αλήθεια, παίζει τα τραπέζια του γάμου που λες να γίνουν στο Ios Palace στο Μυλοπότα? Ρωτάω γιατί εκεί μένω όταν πάω κ ένα τριήμερο του Ιούνη (ΠΣΚ) δεν έχει κανένα δωμάτιο...
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Ξέρω σίγουρα να σου προτείνω το Agosto στη Χώρα, είναι ιταλικό ολίγον γκουρμέ βέβαια.. Κ ελαφρώς δύσκολο να το βρεις, χωμένο σε στενάκι... Αν θες κάτι πιο παραδοσιακό, δες κάτι άλλο...Δε ξέρω να σου προτείνω δυστυχώς, φέτος που ελπίζω να πάω αρκετές φορές όλο κ κάτι θα δοκιμάσω!

Αλήθεια, παίζει τα τραπέζια του γάμου που λες να γίνουν στο Ios Palace στο Μυλοπότα? Ρωτάω γιατί εκεί μένω όταν πάω κ ένα τριήμερο του Ιούνη (ΠΣΚ) δεν έχει κανένα δωμάτιο...
Τραπέζι του γάμου δεν έχει στο Ios Palace, αλλά είναι ένα από τα προτεινόμενα στους καλεσμένους, οπότε ίσως να είναι αυτό το ΣΚ...
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα,
Ιούνιο έχω να πάω στην Ίο για έναν γάμο και, αν εξαιρέσουμε τα δύο βράδια που θα έχει τραπέζια του γάμου, μας μένει ένα βράδυ να διαλέξουμε εμείς που θα φάμε. Τι θα προτείνατε στη Χώρα (ταβέρνα ή εστιατόριο) που να αξίζει και να μην πρέπει να χάσει κανείς;
Ευχαριστώ
Κατώγι. Απο μόνο του ένας λόγος για να ξαναπάω την Ίο. Ατμόσφαιρα και φαγητό σούπερ!
https://www.tripadvisor.com.gr/Rest...Reviews-Katogi-Ios_Cyclades_South_Aegean.html
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Κατώγι. Απο μόνο του ένας λόγος για να ξαναπάω την Ίο. Ατμόσφαιρα και φαγητό σούπερ!
https://www.tripadvisor.com.gr/Rest...Reviews-Katogi-Ios_Cyclades_South_Aegean.html
Είναι ενα απο τα καλύτερα εστιατόρια σε ελληνικό νησί, Αμαρτία να πάτε άλλου σε επιλογές που θα βρίσκατε οπουδήποτε,
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Είχα ακουστά για το Κατώγι αλλά μου φάνηκε πολύ απλό το μενού, στυλ ταβέρνα και δε μπήκα... Εγώ ταβέρνες θέλω μεσημέρια με θέα θάλασσα, για βράδυ θέλω πιο "περίεργες" καταστάσεις... Αλλά επειδή πολύ το ακούω λέω να το τιμήσω φέτος. Το Agosto αξίζει με χίλια πάντως
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Κράτηση δυο τρεις μέρες πριν για να βρεις τραπέζι και μας ξαναλές εντυπώσεις αφού δοκιμάσεις. Τι να την κανείς τη θάλασσα, μπροστά σ αυτό το ντεκόρ και τις γεύσεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Στη χώρα της Ίου εκεί που είναι η κυρίως φάση δεν νομίζω να έχει κάποιο μαγαζί θέα στη θάλασσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom