Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ας γράφουμε εδώ ό,τι μας προβληματίζει ως προς τη λειτουργία και την οργάνωση του Travelstories
 
Last edited:
Μηνύματα
21
Likes
1
θελω να ανοίξω καινουργιο θέμα για μαρόκο και να κανω απο την μεριά μου μερικές ερωτήσεις προς το φόρουμ
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.363
θελω να ανοίξω καινουργιο θέμα για μαρόκο και να κανω απο την μεριά μου μερικές ερωτήσεις προς το φόρουμ
Θα επιλέξεις Forum, στην υποενότητα << Αναζήτηση πληροφοριών για προορισμους>>, θα επιλέξεις <<Αφρική>> και στο κάτψ μέρος της σελίδας θα δεις την επιλογή <<Νέο θέμα>>
 
Μηνύματα
21
Likes
1
σε ευχαριστω πολύ για την εγκαιρη απαντηση σου αλλα δυστηχως δν μου βγαζει τιποτα

You have insufficient privileges to post here.
 
Last edited by a moderator:

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Από την κεντρική σελίδα θα πας στο "Ταξιδιωτικές ιστορίες". Στο μενού που σου ανοίγει θα πατήσεις το "ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη". Εκεί, δεξιά πάνω θα δεις ένα μπλε κουμπάκι που λέει "Νέο Θέμα".
Για να μπει η ιστορία στο σωστό μέρος, θα φροντίσουν οι moderators.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από την κεντρική σελίδα θα πας στο "Ταξιδιωτικές ιστορίες". Στο μενού που σου ανοίγει θα πατήσεις το "ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη". Εκεί, δεξιά πάνω θα δεις ένα μπλε κουμπάκι που λέει "Νέο Θέμα".
Για να μπει η ιστορία στο σωστό μέρος, θα φροντίσουν οι moderators.
Δεν θέλει να γράψει ιστορία, από ό,τι κατάλαβα.

@Φίλιππος Μπορείς να υποβάλεις ερωτήσεις σε κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα θέματα για Μαρόκο εδώ http://www.travelstories.gr/community/forums/Αφρική.23/?prefix_id=58
Όπως κι αν έχει διαβάζοντας τα θα βρεις πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Αν θέλεις να ανοίξεις νέο θέμα, στο ίδιο λινκ που σου δίνω, πατάς το κουτί Νέο Θέμα πάνω δεξιά ή κάτω δεξιά.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.504
Likes
7.696
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
εγω δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στη γκαλερυ εδω και ενα χρονο..πρεπει να τις ανεβασω σε αλλο σαιτ πχ fb και μετα αντιγραφη του λινκ πραγμα φυσικα χρονοβορο οποτε φωτο μονο σε κειμενο στις ιστροριες.. επισης σημερα διαπιστωσα ποσο εκνευριστικο ειναι η εμφανιση διαφημισεων μεσα στα κειμενα ιστοριων ..
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.504
Likes
7.696
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το πρόβλημα με τις φωτογραφίες στη γκαλερί δεν έχω καταφέρει να το κάνω replicate μιας και όλα τα υπόλοιπα μέλη ανεβάζουν φωτογραφίες χωρίς πρόβλημα. Όσο για τις διαφημίσεις, είναι ο μοναδικός τρόπος να έχει κάποια έσοδα το σάιτ ώστε να καλύπτει τα έξοδά του, είναι αναπόφευκτες.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.504
Likes
7.696
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Το πρόβλημα με τις φωτογραφίες στη γκαλερί δεν έχω καταφέρει να το κάνω replicate μιας και όλα τα υπόλοιπα μέλη ανεβάζουν φωτογραφίες χωρίς πρόβλημα. Όσο για τις διαφημίσεις, είναι ο μοναδικός τρόπος να έχει κάποια έσοδα το σάιτ ώστε να καλύπτει τα έξοδά του, είναι αναπόφευκτες.
..κατανοητό...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.400
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom