Γαλλία Βοήθεια σε προγραμματισμό ταξιδιού με τρένο στη Γαλλία

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
στο εξωτερικό δε με ενοχλούν τα γκρουπ, ειδικά αν είναι ολιγομελή όπως στις εκδρομές του viator.
Είναι άσχετο αλλά μπορείς να μου πεις την γνώμη σου για το viator;
Έτσι για να το έχω στα υπόψην μου για το μέλλον. :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.921
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είναι άσχετο αλλά μπορείς να μου πεις την γνώμη σου για το viator;
Έτσι για να το έχω στα υπόψην μου για το μέλλον. :)
Δεν υπάρχουν εκδρομές του viator. Πρακτορεύει απλώς (σε παραφουσκωμένες τιμές) υπηρεσίες τοπικών πρακτορείων.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.072
Likes
2.489
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
@Dina Z @taver Ε ναι αυτό κάνει εννοείται. Δεν έχει δικές του εκδρομές. Απλώς είναι λίγο "ψάξιμο" να βρίσκεις τα σάιτ των τοπικών πρακτορείων και από κανα δύο τοπικά πρακτορεία που είδα τιμές δεν έχουν διαφορές . Όχι μεγάλες τουλάχιστον. Και ενίοτε βάζει και εκπτωτικούς κωδικούς (αν γραφτείς στο newsletter). Όπως το έτερο σάιτ city-discovery.com που βάζει συχνά
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
5.364
Είναι άσχετο αλλά μπορείς να μου πεις την γνώμη σου για το viator;
Έτσι για να το έχω στα υπόψην μου για το μέλλον.
Έχουμε κάνει δύο εκδρομές με τον viator. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Το πρόγραμμα και στις δύο περιπτώσεις τηρήθηκε κατά γράμμα. Ακριβώς ότι έγραφε στο site.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.072
Likes
2.489
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ναι βρε παιδιά ΟΚ, συμφωνώ, αλλά θα βρεθεί κανας χριστιανός που έχει πάει Cahors να μου πει άποψη :haha::haha: ?

Όχι? Καλά
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.072
Likes
2.489
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
@taver mayday: ποτε ακριβως αραιωνει το μανιασμενο πληθος στη Καρκασον;; Εχω παθει πλακα...δε ξαναδα τετοιο σπρωξιδι στα σοκακια...κ να σκεφτεις εχει κρυο κ βροχη σημερα..ουτε αυτο τους πτοει...εχω ελπιδα πριν πεσει το σκοταδι να τραβηξω φωτο της προκοπης;;;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.921
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
@taver mayday: ποτε ακριβως αραιωνει το μανιασμενο πληθος στη Καρκασον;; Εχω παθει πλακα...δε ξαναδα τετοιο σπρωξιδι στα σοκακια...κ να σκεφτεις εχει κρυο κ βροχη σημερα..ουτε αυτο τους πτοει...εχω ελπιδα πριν πεσει το σκοταδι να τραβηξω φωτο της προκοπης;;;
Ε θα φύγουν κάποια στιγμή. Τώρα, το πότε ακριβώς....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.467
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom