Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ή το σύστημα της aegean βλέπει ότι δεν υπάρχουν 5 θέσεις στο πιο φθηνό booking class οπότε θα μας "πετάξει" όλους στο πιο ακριβό με αποτέλεσμα το συνολικό κόστος να είναι περισσότερο;
Αυτό ακριβώς συμβαίνει. Και στην Aegean και στη Ryanair.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Τελικώς την έκανα την κράτηση.. ΤΟ ένα άτομο θα είναι ανήλικο 16 χρονών. Μαζί του θα είναι η ενήλικη αδερφή του. Ρώτησα την aegean αν χρειάζεται κάτι και μου απάντησαν μόνο το διαβατήριο... Επειδή είχα διαβάσει κάτι για υπεύθυνη δήλωση ρώτησα από μόνος μου αν χρειάζεται και μου είπαν "ναι, καλο θα ήταν να έχει μαζί του".. Τελικά ξέρει κανείς τι ισχύει;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πρόσφατο πραγματικό εν πτήσει περιστατικό:
-έντρομη αεροσυνοδός της Aegean να ρωτάει ανάμεσα στους επιβάτες συνάδελφό της ΠΟΥ βρίσκεται η σοκολάτα του κυβερνήτη... επαγγελματισμός ή αδιαφορία για τους πελάτες;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πρόσφατο πραγματικό εν πτήσει περιστατικό:
-έντρομη αεροσυνοδός της Aegean να ρωτάει ανάμεσα στους επιβάτες συνάδελφό της ΠΟΥ βρίσκεται η σοκολάτα του κυβερνήτη... επαγγελματισμός ή αδιαφορία για τους πελάτες;
Μάλλον λιγούρα θα έλεγα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Eπρόκειτο για σοκολάτα ΙΟΝ (μάλλον θα βαρέθηκε τα κρακεράκια που μοιράζει η Aegean με το κιλό).
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Για το προσωπικό πρέπει να ήταν φλέγον
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κάτσε φίλε, ήρεμα, για σοκολάτα ΙΟΝ μιλάμε, υπάρχει κάτι καλύτερο; ΙΟΝ και nucrema the best of. Με κουταλάκια θα έπρεπε να τρέχουν βουτηγμένα στη nucrema για να ταίσουν τον κυβερνήτη(τόσες ζωές έχει στα χέρια του).
 

giannistr

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Καλημερα σε ολους! Εαν κλεισω εισητηριο flex με aegean τοτε εαν χρειαστει η αλλαγη της ημερομηνιας δεν υπαρχει καμια επιβαρυνση?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.278
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom