Άρπα κόλλα μάζωξη το Σάββατο 29 Απρίλη στον Βοτανικό

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Μα πάτε και τα κανονίζετε μέσα στη μέση του Τριήμερου; Λυπάμαι, θα βρίσκομαι κάπου κοντά στα Λευκορώσσικα σύνορα, δύσκολη η διακτίνιση από κει.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μα πάτε και τα κανονίζετε μέσα στη μέση του Τριήμερου; Λυπάμαι, θα βρίσκομαι κάπου κοντά στα Λευκορώσσικα σύνορα, δύσκολη η διακτίνιση από κει.
Πες τα χρυσέ μου άνθρωπε.. Μα πάνω σε τριήμερο?? Δε μπορώ, θα είμαι Κοπεγχάγη



Θα πιω μια Carlsberg στην υγειά σου όμως!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Να υποψιαστούμε συνομωσία, ίντριγκα, διαπλοκή ;;; :D
Ο Δημοσθένης κρύβεται πάντα από πίσω σε τέτοιες πονηρές συγκυρίες, πάντως θα δοθούν κάποιες απαντήσεις:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
τι κριμα που θα λειπει κοσμος. :( ουτε καν θυμομουν οτι ειναι τριημερο, ακομα δεν εχω παρει προγραμμα και δεν ξερω αν θα δουλευω δευτερα.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Ε όχι ρε γαμ....Τόσα άτομα που θέλω να ξαναδώ και να τα πούμε θα είστε και το κανονίσατε πάνω στο 3μερο....Θα λείπω το 3μερο αλλιώς τρέχοντας θα ερχόμουν!!!!
Να περάσετε τέλεια να πιείτε και καμιά μπύρα στην υγεία μας και να ξανακανονιστεί παρακαλώ κι άλλη συνάντηση!
Ή μήπως να συναντηθούμε για μια αξέχαστη εμπειρία σε κτελ χώρας που να ανήκει στα πρωην σοβιετικά -σταν με αρχηγό-ξεναγό την @dim kyr ;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Νομίζω ότι μαζευτηκαμε πολλοί,
Να θέλουμε όλοι μαζί,
κάπως έτσι να διακτινιστουμε εκεί...
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Πολύ λυπάμαι που δε θα γνωρίσω τη μυθική συγγραφέα με την όποία έχω κλάψει μετά δακρύων, διαβάζοντας όλες τις ιστορίες της.Αλλά οπως ξερετε μενω εκτός Αθηνων, και θα πρέπει να ειμαι Κυριακή βράδυ για κάποια υποχρέωση στην Αθήνα, οπότε μου είναι δυσκολο να κατέβω 2 μέρες συνεχόμενες. Φτου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom