Εισιτήρια ΟΣΕ (προς πώληση)

ania_skg

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πωλούνται δύο εισιτήρια των 19 ευρώ από Θεσσαλονίκη για Αθήνα την Πέμπτη, 13/10/2016 στις 7:04 το πρωί. Όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει.
 

kouch

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Έχω διαθέσιμο ένα εισιτήριο Αθήνα-Θεσσαλονίκη (9€) για τις 21/12/2016, ώρα 07:18. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει! Επίσης, ψάχνω κάποιο φθηνό εισιτήριο ίδιας διαδρομής για τις 26/12/2016.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Επίσης, ψάχνω κάποιο φθηνό εισιτήριο ίδιας διαδρομής για τις 26/12/2016.
Έχω την εντύπωση, σχεδόν βεβαιότητα, ότι για την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει δεν έβγαλε ο ΟΣΕ φθηνά εισιτήρια ούτε καν στην τιμή των 19 ευρώ. Εκείνη την περίοδο, λόγω αυξημένης ζήτησης, δεν "παίζουν" οι κλασικές προσφορές των 9 & 19 ευρώ. Θα το δεις και μόνος σου στη σελίδα τους ότι δεν υπάρχουν "κλειστές προσφορές". Οπότε ή θα ταξιδέψεις με το βραδινό που έχει σταθερή τιμή στα 19,20 ευρώ ή ρίξε μια ματιά και στο ΚΤΕΛ που έχει κάποιες προσφορές στα 15 ευρώ.
 

kouch

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Έχω την εντύπωση, σχεδόν βεβαιότητα, ότι για την ημερομηνία που σε ενδιαφέρει δεν έβγαλε ο ΟΣΕ φθηνά εισιτήρια ούτε καν στην τιμή των 19 ευρώ. Εκείνη την περίοδο, λόγω αυξημένης ζήτησης, δεν "παίζουν" οι κλασικές προσφορές των 9 & 19 ευρώ. Θα το δεις και μόνος σου στη σελίδα τους ότι δεν υπάρχουν "κλειστές προσφορές". Οπότε ή θα ταξιδέψεις με το βραδινό που έχει σταθερή τιμή στα 19,20 ευρώ ή ρίξε μια ματιά και στο ΚΤΕΛ που έχει κάποιες προσφορές στα 15 ευρώ.
Έχεις δίκιο, μπορεί να μην έβγαλαν καν προσφορές, γιατί τα κοιτούσα συνέχεια. Θέλω να πάω στη Φλώρινα, οπότε το βραδινό σίγουρα δε βολεύει, αλλά με ΚΤΕΛ ίσως μπορέσω να βρώ κάποια ανταπόκριση.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Έχω ένα εισιτήριο των 9 ευρώ από Θεσσαλονίκη για Αθήνα το Σάββατο 29 Απριλίου στις 15:04. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom